lekarz Adam Jakubowski

Chirurg ogólny

Lekarz ktorego podziwiam za sposob bycia jestem podwrazeniem podejsciem do pacjeta super fachowiec polecam

jestem pod dużym wrażeniem jeszcze nie spotkałam takiego lekarza fachowy uprzejmy to nie tylko lekarz o prawdziwym Powołaniu ale przede wszystkim Wspaniały Człowiek, polecam naprawdę

He is polite, listen to the patient, orders the right tests and explains to the patient the disease, investigstion and treatment.

Mily lekarz, tlumaczy rzeczowo i uprzejmie kazda przypadlosc. Jednak mam watpliwosci co do jakosci uslug plastycznych, po kilku miesiacach, nadal pozostaja brzydkie blizny. Nie wiem, czy tak jest zawsze, moze to po prostu wada skory pacjenta.

JESTEM CAŁKOWICIE NA TAK. NIEZWYKLE UPRZEJMY, JAK ZAISTNIEJE PROBLEM INNEJ JEDNOSTKI CHOROBOWEJ SPONTANICZNIE I BEZINTERESOWNIE ZAŁATWI TERMINY WIZYT U LEKARZY INNYCH SPECJALNOŚCI.NIEZWYKLE KOMPETENTNY LEKARZ

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gryfice"?

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin