Chirurg Ogólny Gryfice

Wolny termin: 27 Cze o 14:30. Sprawdź inny. # 1
Chirurg ogólny Gryfice dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Niechorska 27
Gryfice

dziękuję Panu za zabieg nieco intymny. Jestem bardzo zadowolona. Z uśmiechem chodzę, nawet zastanawiam się nad powrotem chyba na osocze. Lekarz bardzo cierpliwy i przyjemny. Doradzi i daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mogę polecać dr Krajewskiego!

ulica Bursztynowa 17
72-300 Gryfice

Jest to najlepszy chirurg na jakiego trafiłam. Jest miły ,uprzejmy ,delikatny. Mogę polecić z czystym sumieniem .

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Miczko

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Słowiańska 21
Gryfice

Wiem jedno gdy ten człowiek przestanie operować ja przestanę mieć nadzieję.Dziękuję Panu za życie jest Pan dla mnie wielkim człowiekiem.

Opinia dodana przez: Jestem

Wałowa 2c
Gryfice

Lekarz ktorego podziwiam za sposob bycia jestem podwrazeniem podejsciem do pacjeta super fachowiec polecam

Przestrzenna 1
Gryfice

Jako dziecko byłam pacjentką doktora Milewskiego. Miałam bardzo poważne złamanie prawej dłoni i dzięki jego fachowości udało się uratować rękę od amputacji. Zajął się mną nie tylko jako lekarz ale też wzbudził moje dziecięce zaufanie jako ciepły i sympatyczny człowiek.

TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK, GENIALNY CHIRURG i REWELACYJNY FACHOWIEC !!!!

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza !!!!

Niechorska 25b lok. 1

lekarz Andrzej Gorzka