lekarz Adam Leszczyński

Ortopeda

To wspaniały lekarz,który nie zpomniał być człowiekiem.

To wspaniały lekarz,który nie zpomniał być człowiekiem.

Polecam z zamkniętymi oczami tego lekarza. w suwalskim szpitalu zoperowano mi kolano i stwierdzono, że wszystko będzie dobrze. Kolano jednak uciekało i bolało jak diabli. Udałam się do dr Leszczyńskiego, który przeprowadził artroskopie i zalecił wykonanie rekonstrukcji ACL. Czekam teraz na rekonstrukcję.

Po skręceniu kolana 3 miesiące się bujałem po "lekarzach ortopedach" w białym którzy mi wmawiali, że nic nie zerwałem i to tylko skręcenie a noga wypada i się wywracam bo po urazie jest niestabilna. Po wizycie u pana Adama, który wykonał dokładnie to samo badanie mojej nogi co te pajace w białym od razu postawił diagnozę, zerwane ACL. Dodatkowo pokazał mi dlaczego jest taka diagnoza, z czego to wynika i wyjaśnił na czym polega leczenie. Po 3 miesiącach miałem 1 operację, a niedawno zrobiono mi rekonstrukcję zerwanego więzadła. Teraz wszystko jest tak jak należy, noga jest stabilna i pewna. Co tu dużo mówić, złoty człowiek.

Bardzo dobry lekarz. Dokładny i konkretny, posiada przyjazne podejście do pacjenta.

polecam wszystkim , prawdziwy spcejalista

polecam wszystkim , prawdziwy spcejalista

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Augustów"?

SP ZOZ
Szpitalna 12
Augustów

Kowalskiego 10 B/26
16-400 Suwałki
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13
ulica Noniewicza 93/13
ulica Putry 9/25,26
16-400 Suwałki
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach
ulica A. Mickiewicza 11
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uzdrowiskowy WITAL
Wczasowa 7
19-500 Gołdap
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony w Białymstoku
ulica Marii Skłodowskiej-Curie 26
15-278 Białystok
Szoitalna 73/37
16-400 Suwałki
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok
Szpital Powiatowy im. Dr Edwarda Rittlera w Sejnach
dr. Edwarda Rittlera 1
16-500 Sejny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROCARDIA"
Marii Konopnickiej 11
ulica Kwarcowa 4
ulica A. Mickiewicza 11
16-400 Suwałki
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, PROCARDIA "
ulica Szpitalna 12
Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny ZOZ