Filtruj terminy

lekarz Adam Leszczyński

SP ZOZ
Szpitalna 12
Augustów

Po skręceniu kolana 3 miesiące się bujałem po "lekarzach ortopedach" w białym którzy mi wmawiali, że nic nie zerwałem i to tylko skręcenie a noga wypada i się wywracam bo po urazie jest niestabilna. Po wizycie u pana Adama, który wykonał dokładnie to samo badanie mojej nogi co te pajace w białym od razu postawił diagnozę, zerwane ACL. Dodatkowo pokazał mi dlaczego jest taka diagnoza, z czego to wynika i ...

lekarz Piotr Kopecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROCARDIA"
Marii Konopnickiej 11
16-300 Augustów

Wspaniały lekarz. Poświęca każdemu na wizytę od 15 do 30 min, zawsze z uśmiechem. Mistrz jeśli chodzi o rekonstrukcję kolana (wiązadła, łąkotki). Nie mogłem swobodnie chodzić po schodach, dziś mogę. Zaczynam biegać, o czym nie pomyślałbym wcześniej.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Marcin Olechowski

ulica Kwarcowa 4
16-300 Augustów

Super specjalista, wielki profesjonalizm, uprzejmy i miły, oczywiście bardzo kompetentny. Kolano jak nowe _ dziękuję. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Danuta Kiersztyn

lekarz Mirosław Kruszewski

SP ZOZ
Szpitalna 12
Augustów

Świetny fachowiec i nie gwiazdorzy , konkretny , nie ściemnia jak nie widzi możliwości wyleczenia to mówi wprost, wspaniały i sympatyczny człowiek, co najważniejsze ciągle uzupelnia swoją wiedzę ,jest na bieżąco z nowinkami medycznymi, Polecam bardzo.