lekarz Adam Mic

Seksuolog, Psychiatra

Lek. Adam Mic

LEKARZ, ABSOLWENT WYDZIAŁU LEKARSKIEGO AKADEMII MEDYCZNEJ W GDAŃSKU

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MOJA STRONĘ, GDZIE ...

Lek. Adam Mic

LEKARZ, ABSOLWENT WYDZIAŁU LEKARSKIEGO AKADEMII MEDYCZNEJ W GDAŃSKU

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MOJA STRONĘ, GDZIE UZYSKACIE PAŃSTWO CENNE INFORMACJE

WWW.ADAMMIC.PL

Numery tel. do rejestracji podane na powyzszej stronie!!!

Konkretny lekarz psychiatra. Bez dystansu do pacjenta. Dobry kontakt. I nie nerwowy, mimo ze ja lubię pomarudzić i popytać o wiele rzeczy. Tak już mam. Polecam

Jestem mega zadowolony z leczenia. Efekt natychmiastowy. Doktora wieloletnie doświadczenie widzę na sobie. Nie mam żadnych wątpliwości, że "złapałem" 10 w totka.

mój przypadek był zawiły. Leczę się już parę lat i dopiero tu poczułem spokój eksperta. Jego trafność w diagnozach i pózniejsze zastosowanie w terapii. To bardzo mnie uspokoiło. Zawsze jest miło, czysto i przyjemnie. Teraz wiem, że z psychiatrą związałem się na długo i każdego co potrzebuje pomocy będę zachęcać do leczenia, bo wiem, że warto.

Wspaniały lekarz! Bardzo sympatyczny, wesoły, a przy tym kompetentny. Potrafi dobrać leki, interesuje się pacjentem, nigdy nie odmówi pomocy. Można do niego przyjść nawet bez zapisu, jeśli coś złego się dzieje. Pamięta swoich pacjentów, co jest bardzo miłe. Mam do niego pełne zaufanie.:)

świetny lekarz. Zostawiłem u niego kupę kasy. Terminy są długie ale nie ma co narzekac. Gabinet luksusowy a nie wszyscy w tej branży trzymają taki poziom. Fason jak się patrzy. Lekarz jak się patrzy.

Wciąż poszukujesz "Seksuolog Olsztyn"?

Dworcowa 24 lok. 14
10-437 Olsztyn