Adam Rudnik

Neurochirurg

Takich lekarzy jak Docent jest mało w naszym kraju.Pod kierunkiem Docenta człowiek czuje się bezpieczny nawet w trudnych chwilach.Oby ten Lekarz przez duże "L" miał dużo sił i zdrowia, żeby mógł długo pomagać ludziom tego potrzebującym. Panie Docencie - dziękuję za wszystko,co uczynił Pan dla mojej żony.

Uprzejmy,konkretny życzliwy dla ludzi.Wiecej takich profesjonalistów w naszej medycynie i było by super.Polecam tego lekarza w 100%

Kompetencja ,uprzejmość ,pozytywne nastawienie do chorego, cierpliwość ,pełen profesjonalizm fenomenalny fachowiec w swej dziedzinie polecam jak w dym.

Lekarz, z powołania -siła spokoju , uprzejmości , i kompetencji . Pierwsze pozytywne wrażenie ,i mam nadzieję ,że już tak pozostanie.

Wspaniały lekarz i człowiek, dla którego dobro pacjenta jest rzeczą najważniejszą. Kieruje zespołem znakomitych lekarzy. 14 stycznia 2014 roku przeprowadził u mnie zabieg usunięcia gruczolak przysadki mózgowej metodą przez zatokę klinową. 18 stycznia byłem już w domu i jak dotychczas wszystko jest bardzo dobrze.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Katowice"?

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
ulica Hierowskiego 54d
40-750 Katowice
Poradnia nr 1
Krzywa 6
40-061 Katowice
Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9
58-500 Jelenia Góra