Adrianna Badora

3,9
3,7

Byłam u Pani z zatrzymaną ósemką, potrzebowałam dentysty ze specjalizacją chirurgiczną. Ząb miał być usunięty przy pierwszej wizycie ponieważ później miałam wyjazd. Po zrobieniu zdjęcia RTG okazało się że jest to ciężki przypadek - nawiasem mówiąc który bez problemy rozwiązał chirurg z Wapienicy (nie podaje dokładnie kto z obawy o posądzanie o autoreklamę). Dostałam informację że mogę go usunąć ale termin UWAGA za 2 miesiące, czyli ktoś ewidentnie chciał się mnie pozbyć. Widzę że jest nastawienie na szybkie i łatwe pieniądze niestety. Sympatyczne zachowanie Pani Adrianny w niczym mi nie pomogło.

Leczę się u Pani dr Badory już od roku i jestem bardzo zadowolony. Ceny rozsądne, a opieka i jakość leczenia na najwyższym poziomie. Gorąco polecam

Lekarz godny polecenia. Bardzo uprzejma i ciepła osoba, wszystko rewelacyjnie tłumaczy. Jedynym minusem jest to, że ceny wizyt kontrolnych ciągle rosną.. Jednak mimo wszystko polecam.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Od samego początku do końca wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Z perspektywy czasu jestem w stanie stwierdzić że lekarz jest rzetelny i kompetentny. Marcin

Marcin

Pani dr ma doskonale podejscie do pacjenta. Wszystko wytlumaczy i rozwieje wszelkie obawy. Polecam z calego serca.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Międzyrzecze"?

Prywatne Centrum Stomatologii
ul. ks. J. Brzuski 4