dr n. med. Adrianna Wilczek

Neurolog dziecięcy

Doktorantka Instytutu Psychoneurologii w Warszawie. Duże doświadczenie kliniczne, ponad dwadzieścia lat pracy w Oddziale Neurologii Dziecięcej Szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu, w tym na stanowisku zastępcy ordynatora. Staż zagraniczny z zakresu neurologii dziecięcej na Klinicznym Uniwersytecie w Luizjanie w USA.

Autorka artykułów opublikowanych w: Neurologii Dziecięcej, Terapii, Neurologica, Monitor scientes, Standartach medycznych, Revista neurologica, Europen Joumal of Neurology....

Zgodnie z wytycznymi administratora, odnośnie pozostawienia opinii o lekarzu, oceniam te sześć, wskazanych elementów na 5 z ogromnym plusem! Zaufanie do kompetencji - ogromna, rzetelna wiedza, Poświęcony czas - dokładnie tyle, ile wymaga mały Pacjent, Godny polecenia - nareszcie wiem, że moja córka jest we właściwych rękach, Tłumaczenie choroby i leczenia - jasne, klarowne, nawet dla dyletanta medycznego, bardzo szczegółowe, bo przecież chodzi o moje dziecko, Kompleksowość podejścia - pierwszy lekarz, który nie skupia się tylko na aspektach związanych ze swoją specjalizacją, tylko zwraca uwagę na każdy, niepokojący szczegół, Uprzejmość ...

Zaufanie do kompetencji - ogromna, rzetelna wiedza,
Poświęcony czas - dokładnie tyle, ile wymaga mały Pacjent,
Godny polecenia - nareszcie wiem, że moja córka jest we właściwych rękach,
Uprzejmość - Wyjątkowy Człowiek.
Nasze dzieci - są dla najważniejsze, dlatego lekarz, taki jak Pani dr Wilczek - to skarb dla rodziców!

Dr Adriannę Wilczek to cudowny człowiek. Jako matka doświadczyłam ze strony Pani Doktor dużego wsparcia i pomocy praktycznie w każdym momencie życia naszych dzieci. Dr Wilczek jako jedyna zdiagnozowała zespół genetyczny mojego syna, chociaż inni lekarze neurolodzy zupełnie wykluczali tę wadę. Podczas pierwszej wizyty Pani Doktor postawiła wstępną diagnozę, która po badaniach genetycznych potwierdziła się w 100 %. Uniknęliśmy niepewności i długoletniego poszukiwania powodu nieharmonijnego rozwoju naszego dziecka. Dzięki tej informacji skorzystaliśmy z diagnostyki prenatalnej i urodziła nam się zdrowa dziewczynka. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor. Pozdrawiam

Dr Adriannę Wilczek to cudowny człowiek.
Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor.
Pozdrawiam

Dr n. med. Adrianna Wilczek to jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze. Polecam z całego serca odwiedzić gabinet nie tylko wtedy gdy dzieje się coś poważnego ale również wtedy gdy masz pytania lub wątpliwości. Podczas rodzicielskiej przygody dobrze jest mieć kogoś kto ma tak wielką wiedzę w tak wieloasapektowej dziedzinie. Przyznam, że daje mi to ogromne poczucie bezpieczeństwa. Przyszliśmy do dr Adrianny jedynie z asymetrią i poprowadzziła nas właściwie. Jednak życie jest zaskakujące i zdarzył się wypadek nasze dzieciątko spadło na główkę, zgadnijcie do kogo zadzwoniłam oczywiście do dr Adrianny która służyła pomocą nawet telefoniczną. Wskazała szpital do którego mamy się zgłosić a potem dokładnie zbadała nasze dziecko. Była oazą spokoju :) NIEOCENIONE w tak stresującej sytuacji. Nie sposób nie wspomnieć również, że była wielkim wsparciem gdy u mojego Taty wykryto nowotwór mózgu. Myślę, że to dzięki niej trafiliśmy do właściwego lekarza i postawiona została właściwa diagnoza. Najważniejsze jest jednak podejście do dzieci a w tym aspekcie jest rewelacyjna. Nie zapomnę jak przy pierwszym badaniu zaciśnięte piąstki naszego dziecka poprzez dotyk dr Adrianny zaczeły się otwierać. To było coś cudownego. Ze wzruszenia łzy napłynęły do oczu. Życzę każdemu takiego lekarza - na dobre i na złe. Jestem dumna że znam takiego człowieka dlatego POLECAM. Pozdrawiam dr Adriannę, jej podopiecznych i zatroskanych rodziców.

Dr Wilczek jest najlepszym lekarzem z którym dane mi było spotkać się od czasu narodzin mojego synka. Ma świetne podejście do dzieci i pomogła nam z rehabilitacją dziecka, zawsze służy fachową poradą nie tylko w zakresie neurologii. Z czystym sumieniem polecam każdemu rodzicowi.

Wspaniały lekarz! Świetne podejście do dziecka, bardzo sympatyczna pani doktor, ogromne doświadczenie! Gorąco polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Wrocław"?

Ostrowskiego 3 lok. 210
53-238 Wrocław

Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin