lek. dent. Agata Fabczak

Choć jestem po 70-ce postawiłam na młodego lekarza i nie zawiodłam się.Bardzo kompetentna, zorganizowana ze wspaniałym podejściem do pacjenta Pani Doktor. POLECAM !

Gabinet AgataDent- bo tak o w skrócie mówię, to bardzo przyjazne miejsce dla nas pacjentów. Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną, z dużym potencjałem wiedzy medycznej. Cierpliwa,ze znakomitym podejściem do pacjenta. Chodzę do Pani Doktor na kontrolę i leczenie bez żadnego strachu, wiedząc, że zawsze mi pomoże. Gorąco polecam! Margot

także mam miłe wspomnienia, zawsze omijałam dentystów. Co prawda, na dobre mi nie wyszło ale pani lek. dent. Agata Fabczak się odpowiednio zajęła moimi ząbkami. polecam

Pani doktor jest przemiła i bardzo kompetentna. Ma cudowne podejście do pacjentów, szczególnie tych małych. Jest delikatna i cierpliwa, więc wszystkim ją polecam. Niestety, Prima Dent przy Grójeckiej, w której pani doktor pracuje to oszukańcza firma, która używa kiepskich materiałów i naciąga pacjentów na wysokie koszty.

Zdecydowanie polecam.Ja również mam wspomnienia naj!

Zdecydowanie polecam.Ja również mam wspomnienia naj!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134