lek. dent. Agata Gawrychowska

2,6

Nie polecam tej Pani. Po pierwsze nie każdy zarabia tyle co Pani po drugie nie pytając Pani się pacjenta wciska Pani swoje propozycje. Powinna Pani najpierw wysłuchać pacjenta czy wg go stać na te propozycje leczenia. Na koniec była gburowata Pani. Już do Pani nigdy nie wrócę.

Niestety nie wszystko wychodzi jej profesjonalnie! Wszystko dobrze jak się nic nie dzieje! A jak koronki źle założone i pacjent ciągle wraca na poprawki to robi się niewygodny....i oczywiście z czyjej winy? Pacjenta?

Wizyta kiepsko wyglądała i przebiegała.

Wizyta kiepsko wyglądała i przebiegała.

JA TEŻ POLECAM PANIĄ DOKTOR,MA PODEJŚCIE DO DZIECI

JA TEŻ POLECAM PANIĄ DOKTOR,MA PODEJŚCIE DO DZIECI

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO DOTAD W ZYCIU udalo mnie sie poznac ;-) Zaszczyt byc pacjentem tej Pani ;-) POLECAM ! Pani Doktor przyjmuje rowniez w Katowicach i Bedzinie ;-)