dr n. med. Agata Gruna-Ożarowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Szczerze polecam Panią doktor. Przemiła osoba, bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko tłumaczy, mówi co bada, jak jest, a jak być powinno. Oby wiecej takich lekarzy. Nie żałuje ani jednego kilometra, który przejechałam z córką na wizyte do Pani doktor, a troche ich było. :) Jeszcze raz szczerze polecam bardzo dobry lekarz.

Dołączę się do świetnych opinii dotyczących Pani doktor. Tata z Igorkiem. Serdecznie pozdrawiamy

Pani doktor prowadziła mojego syna na oddziale neurologii dziecięcej w szpitalu Marciniaka. Pełen profesjonalizm, szybka diagnostyka, niezwykle kompetentna, chętnie udzielająca szczegółowych informacji. Poza tym niezwykła uprzejmość. Oby więcej było takich lekarzy.

Pani doktor jest godna polecenia. Wspaniały czlowiek ze wspaniałym podejsciem do dzieci. Dzieki niej wiemy co dziecku dolega. Wytlumaczyla tak jak trzeba. Nie zbywa jak inni... Prowadzila nas w szpitalu. Mama Filipa

Trafiłam do Pani doktor przypadkiem jako do pierwszego neurologa dziecięcego z neta super lekarz, rewelacyjne podejście do dziecka. Polecam w 100%

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Wrocław"?

dr
Krystyna Frączkowska