dr n. med. Agata Karnowska

Psychiatra

Bardzo dobry lekarz. Powrócilam do zdrowia i znów chce mi sie żyć a mam dla kogo. To żaden wstyd, że czasami nie radzimy sobie z tym co nas w zyciu spotyka, szczęściem jest, że spotykamy na drodze osoby które są w stanie nam pomóc. Pani doktor bardzo mi pomogła.

Pani Karnowska jest lekarzem, jakiego nigdy dotąd nie spotkałem, bardzo uprzejma a przede wszystkim skuteczna. Trafnie dobiera leki, powodując szybki powrót do zdrowia. Polecam wszystkim.

Żeby ocenić kompetencje, trzeba posiadać fachową wiedzę - dlatego na ten temat się nie wypowiadam. Jako zwykły pacjent wiem tylko, że doktor Karnowska bardzo mi pomogła. Jakby zdjęła stukilogramowy ciężar z moich pleców, sprawiła ,że znowu zacząłem się uśmiechać . Kto miał podobne problemy , zrozumie jak wiele to znaczy. Nie znajduję dla Niej słów wdzięczności. Jest osobą bardzo ciepłą i taktowną , a przy tym konkretną. Co do strony finansowej- nie mam żadnych zastrzeżeń- po dobraniu odpowiednich dla mnie leków, przepisuje je w ilościach wystarczających na dłuższy czas , nie wymuszając w ten sposób zbyt częstych wizyt i nie generując nadmiernych kosztów dla pacjenta, z czym w przypadku innych lekarzy można się spotkać.

Pani doktor wyleczyła moją nerwice. Myślałam, że nic już mi nie pomoże i będę się z tą chorobą meczyc całe zycie, ale dzieki Pani Agacie powli wróciłam do zywych. Pani doktor odpowiednio dobrała leki i ich dawkę, zawsze miała dla mnie dobre słowo. Bardzo ciepy człowiek, widać, że zależy jej na zdrowiu pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśniała, odpowiadała na wszystkie pytania, zawsze uśmiechnieta. Profesjonalista zdecydowanie godny polecenia.

nie polecam , nie polecam Po przeczytaniu opinii zastanawiam się czy to ten sam lekarz???? Odesłała pacjenta do domu i róbcie co chcecie!!!!

nie polecam , nie polecam
Po przeczytaniu opinii zastanawiam się czy to ten sam lekarz????
Odesłała pacjenta do domu i róbcie co chcecie!!!!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Czeladź"?

Agata Cichoń-Lenart

Sosnowiec
zoz Warszawa
ul.sienkiewicza 38
05-071 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZBM Zdrowie s.c.
Powstańców Warszawskich 64 B/1
41-902 Bytom