dr n. med. Agata Karnowska

Psychiatra

Najkrócej jak można - Pani Doktor uratowała mi życie. Kilkukrotnie wyciągała mnie z depresji. Jestem pod jej stałą opieką i polecam każdemu potrzebującemu takiej pomocy.

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz. Na przestrzeni kilku trudnych lat w moim życiu leczyłam się u Pani Doktor dwukrotnie. Nerwica, depresja, stany lękowe-ciężko było sobie z tym samodzielnie poradzić, tym bardziej, że co rok lub dwa nawracało kiedy pojawiał się jakiś kryzys. Pani Agata w każdym moim dołku potrafiła postawić mnie na nogi bez zbędnego i długotrwałego faszerowania lekami. Super dopasowane leki sprawiały, że w ciągu kilku miesięcy wracałam do równowagi psychicznej i na nowo umiałam cieszyć się z prostych rzeczy, umiałam się nie bać ludzi i otoczenia, umiałam normalnie żyć.Pani Doktor to bardzo ciepła i życzliwa osoba. Podczas rozmowy z nią można zauważyć przejęcie naszym problem i skupienie się nad kwestią pomocy. Nie rozmawia "na czas", słucha i widać, że chce pomóc. Bardzo gorąco polecam każdemu kto potrzebuje pomocy i rozmowy z dobrym terapeutą.Nie myśl zbyt długo jeśli masz problem z samym sobą tylko zgłoś się do specjalisty- Pani Doktor Ci pomoże, to żaden wstyd! Czasem ciężko ogarnąć problemy samodzielnie, wiem jak było u mnie, ale nie żałuję, że zjawiłam się w tym gabinecie i w tym czasie. Być może uratowało to moje życie. Jestem wdzięczna za wszystko.

Bardzo dobry lekarz. Powrócilam do zdrowia i znów chce mi sie żyć a mam dla kogo. To żaden wstyd, że czasami nie radzimy sobie z tym co nas w zyciu spotyka, szczęściem jest, że spotykamy na drodze osoby które są w stanie nam pomóc. Pani doktor bardzo mi pomogła.

Pani Karnowska jest lekarzem, jakiego nigdy dotąd nie spotkałem, bardzo uprzejma a przede wszystkim skuteczna. Trafnie dobiera leki, powodując szybki powrót do zdrowia. Polecam wszystkim.

Żeby ocenić kompetencje, trzeba posiadać fachową wiedzę - dlatego na ten temat się nie wypowiadam. Jako zwykły pacjent wiem tylko, że doktor Karnowska bardzo mi pomogła. Jakby zdjęła stukilogramowy ciężar z moich pleców, sprawiła ,że znowu zacząłem się uśmiechać . Kto miał podobne problemy , zrozumie jak wiele to znaczy. Nie znajduję dla Niej słów wdzięczności. Jest osobą bardzo ciepłą i taktowną , a przy tym konkretną. Co do strony finansowej- nie mam żadnych zastrzeżeń- po dobraniu odpowiednich dla mnie leków, przepisuje je w ilościach wystarczających na dłuższy czas , nie wymuszając w ten sposób zbyt częstych wizyt i nie generując nadmiernych kosztów dla pacjenta, z czym w przypadku innych lekarzy można się spotkać.

Pani doktor wyleczyła moją nerwice. Myślałam, że nic już mi nie pomoże i będę się z tą chorobą meczyc całe zycie, ale dzieki Pani Agacie powli wróciłam do zywych. Pani doktor odpowiednio dobrała leki i ich dawkę, zawsze miała dla mnie dobre słowo. Bardzo ciepy człowiek, widać, że zależy jej na zdrowiu pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśniała, odpowiadała na wszystkie pytania, zawsze uśmiechnieta. Profesjonalista zdecydowanie godny polecenia.

nie polecam , nie polecam Po przeczytaniu opinii zastanawiam się czy to ten sam lekarz???? Odesłała pacjenta do domu i róbcie co chcecie!!!!

nie polecam , nie polecam
Po przeczytaniu opinii zastanawiam się czy to ten sam lekarz????
Odesłała pacjenta do domu i róbcie co chcecie!!!!

Sympatyczna osoba.Kompetentna jako lekarz.Empatyczna.Trafilam do p.dr w stanie ciezkiej depresji.Ledwo "zwlokłam się"z łóżka.Na wizycie po prostu z bezsilności wobec swojego stanu ducha rozpłakałam sie.Pamietam,że p.dr powiedziała,iz kiedys bede sie smiac ze swojego stanu psychicznego i ze szybko wroce do zycia.( to tak skrotowo pisze).I tak sie stalo.Po miesiacu leczenia wrocilam do normalności.Polecam tego lekarza!!!! Jestem pracownikiem sluzby zdrowia i z tego tytulu zaplacilam za wizyte połowe należności ( a to dodatkowy plus dla tego lekarza).

A ja lecze sie "publicznie", tzn na fundusz zdrowia. i nie pamietam, zeby pani doktor powiedziala mi kiedykolwiek, ze nie ma dla mnie czasu, albo, ze "czas wizyty minal". zawsze poswieca mi tyle czasu i potrzebuje. Swoja droga jak ktos idzie do gabinetu prywatnego to powinien spodziewac sie, ze wizyta kosztuje. Sama pracuje "w uslugach dla ludzi", jestem kosmetyczka. a koszt uslugi zawiera moja prace, nie tylko sam material. poza tym oplaty lokalowe i podatek. kolega poprzednik chyba nie wzial pod uwage tego. zycze pani doktor duzo zdrowia i dziekuje za pomoc

niestety pani doktor za 10 min kasuje 100zł - za wypisanie recepty !!! nie jestem lekarzem ale nie miał bym serca od ludzi pobierać tyle pieniędzy, co innego gdy ktoś zajmuje więcej czasu , leczy się , JEŻELI PANI DOKTOR W CIĄGU 5 MIN STWIERDZA ZE OSOBA RACZEJ POWINNA IŚĆ DO PSYCHOLOGA ŻE ŹLE TRAFIŁ TO ZA BIERZE 100 ZŁ????