lek. dent. Agata Niżankowska-Jędrzejczyk

Ortodonta

3,5

Nie polecam tego gabinetu, wiele lat wizyt, mnóstwo pieniędzy wydanych na leczenie. Po kilku latach niekończącego się leczenia, po zasięgnięciu opinii u 3 niezależnych specjalistów skończyło się na zmianie ortodontki i konieczne było założenie nowego aparatu. Kilka lat męczących wizyt i góra pieniędzy wyrzuconych w błoto. Jest bardzo wielu specjalistów w tej dziedzinie więc radzę się dobrze zastanowić i udać się do kogoś polecanego a nie tutaj

O dobrego ortodontę trudno, wiem to z własnego doświadczenia...przeszukałam internet w poszukiwaniu informacji i Pani doktor i tu miłe zaskoczenie same pozytywne opinie....więc nie dość że dobry ortodonta to jeszcze nie drogi. Tutaj znajdziecie cennik oraz wszelkie informacje http://ortodontica.pl/.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Kraków"?

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48