lekarz Agnieszka Augustyniak-Siuba

Psychiatra

Po przeżyciu traumy postanowiłam skonsultować się z lekarką Agnieszką Augustyniak-Siuba. Wahałam się skorzystać z porady lekarskiej ponieważ wcześniej nie miałam doświadczeń z psychiatrą. Dobrze, że zostałam namówiona przez rodzinę. Okazało się, że dr jest wspaniała, myślę że zrobiła wszystko aby mi pomóc. Wystarczyło kilka konsultacji aby zwalczyć depresję i traumę życiową. Nie spodziewałam się ,że Pani dr może być tak profesjonalną czy też kompetentną osoba w swojej dziedzinie. Oprócz super doświadczenia i fachowej opieki Pani Agnieszka jest też bardzo uprzejma i miła. Śmiało jak i bardzo gorąco polecam! Jest najlepsza!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wrocław"?

Ginemedica
ul. Krawiecka 1