lek. dent. Agnieszka Misian

3,7

wybitny stomatolog , wspaniała osoba - korzystałam z pomocy Pani Agnieszki wiele razy i zawsze rezultaty przewyższały moje oczekiwania

szokująca cena to raz dwa podpisywanie oświadczeń (byleby umyć ręce w razie problemu) myślę, że Pani doktor się w głowie poprzewracało. KIEDYŚ BYŁA NORMALNA!!! To była moja ostatnia wizyta w tym gabinecie

Witam, leczyłam u p. Misian 3 zęby i z dwoma miałam później poważne probelmy w związku ze złym ich leczeniem przez p. doktor. Do tego jej usługi są bardzo drogie!!!

Naprawdę świetna dentystka, fachowo i uprzejmie podchodzi do pacjenta. Poczekalnia przytulna, gabinet na najwyższym poziomie. Jedynym minusem jest to że trochę dużo kasuje, ale cóż profesjonalizm kosztuje.

bardzo polecam panią doktor,kometentna,pełen profesjonalizmi dobre podejście do pacjenta minimalizujące stes przed leczeniem na foltelu, przynajmniej dla mnie jest to jednak stees, niewiem jak dla pozostałych pacjentów ale ja zawsze lecze ze znieczuleniem i u tej pani doktor jest to bezbolesne, ceny dogodne jak na teren małopolski na śląsku i w krakowie są dużo wyższe, a pozatym pani doktor jest zawsze uśmiechnięta miła i na marginesie bardzo ładna, polecam gorąco innym pacjentą.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Oświęcim"?

Ewa Gut

Gremed Centrum Medyczne