Agnieszka Oknińska

Pediatra

Wspaniała Pani Dr. Była u nas na wizycie domowej. Bez potrzeby nie straszy, ale też nie lekceważy choroby dziecka. Dokładnie bada i tłumaczy dalsze postępowanie, stosowanie leków. Ma bardzo dobere podejście do dzieci. Mam pełne zaufanie do jej wiedzy i stawianej diagnozy. Gorąco polecam.

Najlepszy pediatra jakiego do tej pory poznałam. Rewelacyjne podejście do dziecka oraz do rodzica. Wiedza ogromna! Bardzo żałuję że odeszła z naszej przychodni, ponieważ teraz nie ma już żadnego kompetentnego lekarza. Może ktoś ma jakieś informacje gdzie Pani doktor w obecnej chwili przyjmuje małych pacjentów??

Wspaniała Pani Doktor! Ma świetne podejście do dziecka i do rodzica! Dokładnie bada, dobrze leczy nie przepisując od razu antybiotyków, dobrze tłumaczy rodzicowi jak postępować. Polecam serdecznie!!!

Ja rownież bardzo polecam Panią Doktor. Cieszę się, że też tak dobrzy lekarze pracują w przychodni na NFZ.

Wspaniały człowiek i lekarz. Dwa razy dzięki pani doktor mój mały synek uniknął szpitala! Polecam każdej mamie!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8