lek. dent. Agnieszka Pękala

Podpisuję się pod wszystkimi poprzednimi opiniami!!! Początkowo chciałam iść do dr D.R. ale mi odradzono na korzyść Pani dr Agnieszki i wiem, że to była najlepsza decyzja!!!

Przede wszystkim fantastyczne podejście do pacjenta - tego od Pani Agnieszki powinni się uczyć inni lekarze. Za każdym razem dobrze wykonana usługa.

Dawno nie byłam tak milo potraktowana przez żadnego lekarza. Pani Agnieszka jest cudowna osoba, nie stwarza niepotrzebnego dystansu w relacji doktor-pacjent. Jest kompetentna, ma zdrowe podejście i szczerze wydaje opinie. Nie naciąga absolutnie na leczenie, wręcz przeciwnie - odradza jeśli nie jest ono konieczne. Jeśli ktoś zapyta mnie o dobrego ortodontę to na pewno polecę Pania Agnieszkę!

Nigdy nie zapomnę tej Pani:) uratowała mnie, jest mega....!!!!miła z poczuciem humoru, otwarta na najnowocześniejsze metody leczenia, w trudnych przypadkach konsultuje sie z lekarzami innej profesji. 100% profesjonalizmu.

Profesjonalna, bardzo kulturalna. ogólne wrażenie dobre

Profesjonalna, bardzo kulturalna. ogólne wrażenie dobre

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Toruń"?

Andrzej Gronowski

Chirurg stomatolog