mgr Agnieszka Wilkaniec-Herman

Psycholog

Bardzo polecam! Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w okropnym momencie życia. Pomogła mi stanąć na nogi, uwierzyć w siebie. Cierpliwa, miła, dokładna.

Bardzo dobry psycholog. Bystra, uprzejma, pelna szacunku, ale czujna na próby oszukiwania samego siebie. Bardzo mi pomogla.

Naprawdę fachowa osoba, z dużą wiedzą, doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Bardzo pomogła mi w naprawdę trudnym problemie osobistym.

Pani doktor bardzo pomogła mojej córce chorującej na anoreksję, uratowała ją przed szpitalem, pomogła przestac bać się jedzenia, wyciągnęłą z depresji nie tylko córkę, ale chyba też cała rodzinę. Dziekuję! Barbara N.

Jeśli szukasz profesjonalisty, to trafiłeś/łaś pod dobry adres. Miałam to szczęście, że trafiłam na p.W-H od razu, kiedy zdecydowałam się na leczenie i terapię - oszczędziło mi to historii-legend o terapeutach, którzy kompletnie nie wiedzą, o czym mówią, którzy nie wiedzą, jak się zabrać do problemu czy biorą pieniądze, choć nic się nie dzieje. Warto zdać sobie sprawę, że leczenie niekoniecznie oznacza przybranie na wadze, ale trzeba pamiętać, że dobry terapeuta to dopiero część sukcesu.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236