lekarz Agnieszka Żukiewicz

2,6
2,5

Mogłabym się rozpisywać, ale nie warto. Nie polecam nikomu, a w szczególności rodzicom , którzy chcą otrzymać pomoc dla dziecka. O braku uprzejmości nie wspomnę …

Bardzo nie miła pani doktor. Nie można jej o nic zapytać bo zaraz jest zła i odpowiada jakby chciała a nie mogła. Nie polecam

Bardzo nieuprzejma osoba, aż strach zadawać jakiekolwiek pytania na temat choroby dziecka. Nie jestem zadowolony, ani z jakości leczenia dziecka, a już tym bardziej z wizyt kontrolnych. Mam wrażenie, że ta Pani musi pracować za karę w ośrodku zdrowia co oczywiście odbija się na zdrowiu małych pacjentów!!! Wszystkim zaglądającym na opinie życzę zdrowia i wyboru odpowiedniego lekarza dla waszych pociech!!! Nie mam wpływu na ilość gwiazdek.... automat

Pani doktor nie miła, według niej katar i kaszel to nie choroba, z 39 stopniową gorączką każe czekać trzy dni, żeby choroba się rozwinęła - bo na chwilę obecną ona nie wie co dziecku dolega- tego samego dnia dziecko diagnozowane przez innego lekarza- zapalenie ucha! Moje dziecko ma 5 lat- a Pani doktor jeszcze żadnej choroby u niego nie wyleczyła i nie rozpoznała, jedyne co przepisuje to Lipomal, pyrosal, supremin i jej ulubione Pulneo które nie działa na nic! Nie polecam!!!!!!

Bardzo fachowy lekarz. Nie lubi gdy leczymy dzieci u innych specjalistów, a potem potrzebujemy jej doraźnej szybkiej pomocy. Doktor nie ma wtedy całego zakresu przebiegu choroby. Z doświadczenia wiem,że najlepiej zaufać i leczyć od początku do końca. Jeżeli sytuacja wymaga doktor bez problemu kieruje do innych specjalistów.

Bezczelna kobieta. Służbistka i formalistka. Złośliwie przycina. Jak przychodzi się do niej po wizycie od lekarza prywatnego to "zamienia" się we wredna zołzę. Nie polecam !

Zdecydowanie odradzam niemiła pani doktor zdiagnozowała zwykły katar inny lekarz przy wizycie prywatnej po dokładnych badaniach stwierdził zapalenie oskrzeli. Zdecydowanie odradzam ta osobę i radze się głęboko zastanowić nad lekarzem dla maluszka

Jestem zadowolona z wizyt u Pani Agnieszki i synek również:)

Jestem zadowolona z wizyt u Pani Agnieszki i synek również:)

Bezczelna do bólu.Nawet zwierząt nie powinna leczyć!!!!

Bezczelna do bólu.Nawet zwierząt nie powinna leczyć!!!!

Wspaniały lekarz dba o swoich małych pacjętów

Wspaniały lekarz dba o swoich małych pacjętów