dr n. med. Ahmed Elsaftawy

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Lekarz kompetentny, uprzejmy, serdeczny. Bardzo dobra obsługa. Gorąco polecam, jest takich nie wielu. Dziękuję i do zobaczenia Panie doktorze.

Lekarz kompetentny, uprzejmy, serdeczny.
Bardzo dobra obsługa.
Gorąco polecam, jest takich nie wielu.
Dziękuję i do zobaczenia Panie doktorze.

Wykonałam u Pana Doktora botox tzw.kurzych łapek.już na 3 dzień widać efekt,nie pamiętam,żebym miała wczesniej wykonany tak skutecznie ten zabieg,a stosuję go od 4 lat,jestem zachwycona.Dr Ahmed jest .miły,profesjonalny i jest mistrzem w tej dziedzinie jak widać.Ceny ma mega-konkurencyjne,polecam z całą odpowiedzialnością. Nowa stała klientka-Magda I.

Nowa stała klientka-Magda I.

Widzę, że mnóstwo tutaj pozytywnych opinii lecz ja mam zgoła odmienne zdanie. Niestety zabieg mojej żony (zespół cieśni nadgarstka) odbył się nie tylko w pośpiechu, lecz został też dokumentnie spartolony - na tyle, że niestety wymagana jest kolejna wizyta u (na szczęście porządnego) specjalisty. Lekarz sprawiał wrażenie jakby się spieszył, nie czekał aż znieczulenie zacznie do końca działać a reakcje żony tuszował wątpliwymi żartami. Nie jestem jakiś specjalnie roszczeniowy ale tylko obecność ludzi w poczekalni powstrzymała mnie od reakcji. Podsumowując - nie polecam. Moim zdaniem ten pan powinien być oddelegowany co najwyżej do kastrowania kozłów.

Wszystko na 5 - oby więcej takich lekarzy. Nie boi się ryzyka, kiedy inni lekarze odmawiają pacjentowi pomocy

hmmm, hmmmm, hmmmm, hmmm, hmmmm, hmmm, według mnie hmmmm, hmmmm.........hmmmmm........hmmmm...... naprawdę warto, polecam bez obaw, hmmmm !

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław