Aleksander Winiarski

Ortopeda

Świetny lekarz, specjalista, fachowiec i też bardzo dobry i spokojny człowiek. Od kręgosłupów nie ma lepszego!

Świetny lekarz, specjalista, fachowiec i też bardzo dobry i spokojny człowiek.
Od kręgosłupów nie ma lepszego!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Gdyby nie on nie wiem co by było z moim mężem.Po wypadku,któremu uległ kilku lekarzy przez ponad trzy lata nie potrafiło sobie poradzić ze złamaniem jakiego doznał.Gdyby nie lekarz Winiarski skutki byłyby tragiczne.Dopiero gdy się zajął on moim mężem stanął na nogi.Lekarz jakich mało!!!Specjalista jakich nie wielu w tym kraju.POLECAM!!!!!!!!

Bardzo tego Pana polecam za uczciwość okazanie serca pacjentowi i zaangażowanie w Swoją pracę którą wykonuje więcej niż sumiennie.

Córka trafiła do tego wspanialego lekarza z powodu złamania kregoslupa. Jesteśmy z innego wojewodztwa ale doktor Winiarski wspaniale zaopiekowal sie córką, dokonał niesamowitej operacji łącząc kregi śrubami tytanowymi. Mija prawie rok po operacji. Na kontroli bylismy juz dwa razy w poradni ortopedycznej w szpitalu u tego własnie lekarza.Wszystko jest dobrze, córka biega , pływa ,uprawia inne sporty i wszystko w najlepszym porzadku. Można bylo liczyć na zainteresowanie doktora od poczatku choroby pacjenta az do ostatniej kontroli. Polecam wzzystkim tego lekarza z powodu jego wysokich kompetencji, madrosci,umiejetnego przekazania informacji oraz bezinteresownosci.

Jest Wybitnym specjalistom Tego ortopedę polecam każdemu!!!!!z całą odpowiedzialnością Wdzięczny pacjent..

Wdzięczny pacjent..

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Nowy Targ"?

Wojska Polskiego 24 lok. 17
Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu