Filtruj terminy

Lekarze Ortopeda Nowy Targ

lekarz Piotr Sebastianowicz

Wojska Polskiego 24 lok. 17
34-400 Nowy Targ

Z całego serca POLECAM !!! Bardzo dobry, życzliwy i odpowiedzialny lekarz. Zaangażowany i wrażliwy na drugiego człowieka i jego problemy. LEKARZ Z POWOŁANIA :)
Opinia dodana przez: Grażyna

Aleksander Winiarski

34-400 Nowy Targ

największym szacunkiem w Polsce darzę trzech lekarzy; ordynator internista dr Matylda LIsowska Ciechanów ordynator ortopeda dr Aleksander Winiarski Zakopane - Nowy Targ prof neurochirurg Jerzy Jurkiewicz Warszawa krótko- to są prawdziwi lekarze gdyby ktoś pytał jak wygląda prawdziwy lekarz to są najlepsze przykłady wiedza, fachowość, zaangażowanie, poświęcenie,odpowiedzialność, chęć niesienia pomocy,serce , ludzkie uczucia,radość i satysfakcja z możliwości pomocy innym i dobrej roboty oraz UCZCIWOŚĆ
Opinia dodana przez: Krzysztof B Ciechanów

lekarz Andrzej Szczęśniak

ulica Wojska Polskiego 14
34-400 Nowy Targ

Bardzo dobry lekarz godny polecenia uprzemy i z podejściem profesjonalnym do pacjenta sama skorzystałam z polecenia i miałam operacje na cieśnie nadgarstka blizny nie widać ból przeszedł A sama atmosfera przy zabiegu z miłą atmosferą bez stresu choć bardzo się bałam ,konsultacje też wyczerpujące i zrozumiałe dla zwykłego pacjenta jeszcze raz polecam .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Piotr Ratułowski

ulica Rynek 24
34-400 Nowy Targ

Bardzo dobry ortopeda. Profesjonalista. Konkretny i miły. Fachowiec w swoim fachu. Lekarz z powołania. Polecam
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Tomasz Potaczek

ul. Kolejowa 38
34-400 Nowy Targ

Świetny lekarz! Fachowe podejście! Godny polecenia :) Chodziłam do wielu ortopedów, chirurgów i nie umieli postawić mi właściwej diagnozy, a doktor Potaczek z miejsca postawił dobrą diagnozę i zaczął mnie leczyć. Dzięki niemu mogę dzisiaj śmigać na nartach, łyżwach. Bez obaw o urazy. :)
Opinia dodana przez: Paulina

Ryszard Kozdraś

34-400 Nowy Targ

Bardzo dobry lekarz jeżeli ktoś trafi na niego tak jak ja to ma farta :) niesamowite doświadczenie zrozumiałe wytłumaczenie przebiegu leczenia samo leczenie i opieka na najwyższym poziomie .
Opinia dodana przez: Mateusz K

lek. med. Wojciech Chowaniec

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Dear Mr. Wojciech Chowaniec! Merry Christmas and Happy New Year! You are the best doctor! On the 7th of January in 2014 year I fractured my left humerus and dislocated left shoulder joint. You managed to save my arm and shoulder miraculously. May be You remember me? My name is Elvira Rusanov. My registration number is 821/14 (043) in the hospital, Zakopane street Kamieniec 10. I would like to express ...
Opinia dodana przez: Эльвира

dr Stanisław Legierski

Gabinet Ortopedyczny
Kolejowa 42 a
34-400 Nowy Targ

Jestem pacjentem pana dr. Stanisława Legierskiego, jest świetnym lekarzem i specjalistą, stawia bardzo dobre diagnozy, nawet przed zdjęciem RTG lub MR, super dobiera zabiegi rehabilitacyjne i potrzebne ewentualnie lekarstwa.Jest przy tym wszystkim bardzo dobrym, życzliwym i spokojnym człowiekiem, ma wielki szacunek dla pacjenta i poświęca potrzebny czas! Leczę się u pana dr w poradni w szpitalu. Oby więcej było, takich lekarzy specjalistów!

lekarz Jan Mrugała

Ortopeda, Traumatolog

św. Katarzyny 1
34-400 Nowy Targ

badanie w warunkach bez tzw, pomocy naukowych ,diagnoza we właściwym kierunku,potwierdzona w późniejszym badaniu rezonansem magnetycznym.z odczucia pacjenta -podejście profesjonalne, niestety lekarz nie chce wchodzić w konflikt ze swoim pracodawcą stąd brak zaleceń do dalszego postępowania w ramach swojego kontraktu

lekarz Włodzimierz Rebeś

34-400 Nowy Targ

Owa osoba ponieważ ciężko mi nazwać tego człowieka medykiem chociaż człowiekiem także bardzo ciężko mi go nazwać nie ma ani jednego grama empatii i jakiegokolwiek zrozumienia dla pacjenta. Odradzam "odwiedzin" w godzinach wieczornych a szczególnie gdy przypadek jest poważny ponieważ ten pan "ma ważniejsze rzeczy na głowie" chociaż nie do końca potrafię zrozumieć czymże ów pan może być zajęty w momencie gdy na całym oddziale nie ma oczekujących pacjentów. Mama ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Ewa Lipik