lekarz Włodzimierz Rebeś

1,7
1,8
1,6
1,8

Dzisiaj byłam pierwszy raz na wizycie u Pana doktora , bardzo nie miły , nie sympatyczny , brak podejścia do pacjenta. Nie potrafi wytłumaczyć co dolega tylko mówi że taki ból to normalny, każe tylko smarować altacetem nie polecam.

Ten pan powinien przejść szkolenie podejścia do pacjenta, nauczyć się dobrych manier lub zastanowić się dlaczego został lekarzem. Nieuprzejmy, niecierpliwy, niepomocny. Niechętnie odpowiada na pytania, sam o niczym nie informuje. Podczas całej wizyty wypowiedział jedno słowo -złamana. Nie udzielił żadnych wskazówek odnośnie dalszego leczenia, wydrukował skierowanie i kartę i "dziękuję". Poproszony o zwolnienie powiedział żeby załatwić je sobie u rodzinnego. Nie polecam, to przykre że lekarze mają takie podejście do swoich pacjentów.

Pan doktor przyjął mnie na SOR z poważnie złamaną ręką i później prowadził leczenie przez cały okres rekonwalescencji. Wszystko było w jak najlepszym porządku. Po sześciu tygodniach pojechałam, na wszelki wypadek, na konsultację do jednego z najlepszych ortopedów w Polsce, który po prześwietleniu stwierdził, że takie precyzyjne złożenie tak skomplikowanego złamania to „mistrzowska robota” i „chyli czoła”. Powiedział, że jakbym nie trafiła na doktora Rebesia, prawdopodobnie czekałaby mnie operacja i śrubowanie kości. Na szczęście skończyło się tylko gipsem i teraz, po trzech miesiącach nie ma śladu po złamaniu. Jasne, może Pan doktor jest powściągliwy w obyciu, ale przecież to nie o to chodzi:) dziękuję!

Nie polecam, "doktor" nie na czasu ani chęci rozmawiać z pacjentem, gdy poprosiłem o l4 odmówił kategorycznie

Miałam nieprzyjemną sytuację związana z tym ,, lekarzem” nawet to za duże określenie nawet jak dla takiego nie miłego i bezczelnego człowieka. Zero empatii i szacunku dla pacjenta oraz polecenia z jego ust lecą jak jakieś rozkazy jak dla zwykłego zwierzęcia. Radżami unikać jakiego kolejek kontaktu z tym Panem w szczególności godzinach późnych. Jeżeli ktoś ma problem że druga osoba przychodzi do niego o pomoc to nie powinien zostawać lekarzem i tym bardziej pracować z takim nastawieniem do ludzi jak by byli zwykłymi śmieciami

Pan jest bardzo nie uprzejmy, nie ma żadnej empatii do drugiego człowieka- tym bardziej cierpiącego. Nie mam pojęcia jak owy "pan doktor" jest doktorem szczególnie po studiach medycznych skoro wiedział na co się pisze wybierając ten kierunek studiów. Kto mu dał jakiekolwiek kwalifikacje?!?!. Moja przyjaciółka poszła tam ze skręcona nogą i czymś tam jeszcze co widać było, że okropnie ja boki a ten jej zrobił wywiad, o tym jak to gruba jest i ceny patrzyła na to co je. Okropny człowiek.Nie polecam.

Owa osoba ponieważ ciężko mi nazwać tego człowieka medykiem chociaż człowiekiem także bardzo ciężko mi go nazwać nie ma ani jednego grama empatii i jakiegokolwiek zrozumienia dla pacjenta. Odradzam "odwiedzin" w godzinach wieczornych a szczególnie gdy przypadek jest poważny ponieważ ten pan "ma ważniejsze rzeczy na głowie" chociaż nie do końca potrafię zrozumieć czymże ów pan może być zajęty w momencie gdy na całym oddziale nie ma oczekujących pacjentów. Mama która miała operacyjnie usuniętą łękotkę przyjechała z bólem stawów kolanowych które się zablokowały pierwszy raz po operacji lekarz stwierdził że ...

Mama która miała operacyjnie usuniętą łękotkę przyjechała z bólem stawów kolanowych które się zablokowały pierwszy raz po operacji lekarz stwierdził że nie mamy wypisu ze szpitala chociaż dostał dwie karty opisowe pooperacyjne opisujące obecny stan kolana.
Pan lekarz kazał się mamie położyć na kozetce po czym kazał unieść nogę w kącie 90°co zrobiła z wielkim wysiłkiem i wręcz wykręcił mamie kolano przez co doprowadził ją do płaczu aż się zgięła i krzyknęła z bólu.
W momencie gdy poprosiłam żeby zrobił to delikatniej bo widziałam z jaką obojętnością to zrobił podniósł głos że mam wyjść na co ja zgodnie z prawdą powiedziałam że nie zostawię mamy bo jestem jej opiekunem a mama jest osobą niepełnosprawną niezdolną do samodzielnej egzystencji po czym w dalszym ciągu "badał" mamę sprawiając jej kolejny ból gdy zapytałam czemu to robi w ten sposób powiedział żebym się nie wtrącała bo nie znam się na tym na co zgodnie z prawdą powiedziałam że myli się bo jestem opiekunem medycznym i wiem że nie trzeba z taką brutalnością wykręcać kolana szczególnie pooperacyjnego.

Na tą wypowiedź ten Pan powiedział "po co w takim razie przyjechaliśmy na sor do lekarza skoro jestem takim dobrym opiekunem medycznym żebym sama sobie mamę wyleczyła w domu"
Po tej wypowiedzi nie zastanawiałam się już więcej i wyszliśmy z gabinetu i pojechaliśmy do domu.
W domu zadziałałam objawowo, nakładając żel znieczulający biofreeze o którym owy Pan nie słyszał wcale pytając "co to niby za lek stosujemy" ponieważ na sorze mama nie dostała nawet opatrunku znieczulającego gdyż "lekarz nie dokończył badania i nie otrzymamy żadnej pomocy dopóki nie wrócimy do jego gabinetu".

W tamtej chwili nikt nie potrafił nam pomóc, czułam się tak bardzo dotknięta całą sytuacją i bardzo bezsilna w momencie gdy moja mama płakała z bólu stwierdziłam że lepiej będzie wyjść i uniknąć powikłań po owej wizycie.
Niestety z braku innej możliwości dopiero z samego rana zabieram mamę do szpitala w nowym targu.
Mam nadzieję że tam będzie bardziej kompetentny wykwalifikowany i bardziej delikatny lekarz medycyny
Modle się żeby owy pan nie przyczynił się do większego urazu gdyż po jego "badaniu" kolano jest całe gorące opuchnięte i ledwo może ruszyć palcami.
Pomimo mojej kompetencji nie jestem w stanie jej bardziej pomóc niż działać objawowo.

Podsumowując nie polecam usług medycznych tego jegomościa z powodów braku etyki zawodowej braku empatii i braku poszanowania drugiego człowieka.

Jedyne czego nie zabrakło to chęci pozbycia się pacjentki.

Pan lekarz stwierdził u mnie złamanie dwóch kości w stawie skokowym, powiedział, że nie wymaga się żadnej operacji, nałożył szynę gipsową i skierował na wizytę kontrolną za 7 dni. Gdy poszłam do innego lekarza ortopedy, okazało się, że powinnam iść na operację, ponieważ kości pod gipsem się nie zrosną. Gdyby nie pan lekarz Włodzimierz Rebeś, to na pewno nie straciłabym kilku dni i operacja zostałaby zrobiona szybciej. Na szczęście, lekarz nie zaszkodził mi aż tak, jak mógłby zaszkodzić innemu pacjentowi, gdyby np. wyznaczył nieodpowiedni plan leczenia. Zgadzam się również z ...

Gdy poszłam do innego lekarza ortopedy, okazało się, że powinnam iść na operację, ponieważ kości pod gipsem się nie zrosną. Gdyby nie pan lekarz Włodzimierz Rebeś, to na pewno nie straciłabym kilku dni i operacja zostałaby zrobiona szybciej. Na szczęście, lekarz nie zaszkodził mi aż tak, jak mógłby zaszkodzić innemu pacjentowi, gdyby np. wyznaczył nieodpowiedni plan leczenia. Zgadzam się również z pozostałymi opiniami, że lekarz jest niemiły. Nie zostały przekazane podstawowe zalecenia, takie jak trzymanie nogi w podniesionej pozycji, żeby uniknąć obrzęku.

Niestety miałam nieprzyjemność być pacjentką ów lekarza. Totalny brak kultury, empatii. Jak mnie pamięć nie myli lekarz to zawód zaufania publicznego, zatem dlatego ten człowiek "leczy" ludzi? Ponadto pozwala sobie na nieprzyjemne komentarze i obrazę godności. Nic nie mówi, podejmuje leczenie bez jakiekolwiek wywiadu, przecież w ten sposób może zrobić krzywdę nie wyleczyć. Ponadto skierowanie na RTG bez obejrzenia pacjenta? Czytając tak wiele negarywnych komentarzy i wpominając tę wizytę zastanawiam się co jest nie tak, że ten człowiek tak długo piastuje stanowisko.

Czytam opinię o tym człowieku ( trudno nazwać go lekarzem) i pomimo upływu lat nic się nie zmieniło, nadal same negatywne. Cóż moja też taka będzie. Trafiłam na sor w Zakopanem w lipcu 2022r. z wieloodłamowym złamaniem kości promieniowej. Przyjął mnie człowiek, który nawet nie spojrzał na pacjenta, próbowałam podjąć rozmowę, on się nie odzywał. Bez znieczulenia ustawiał mi złamanie opowiadając kolegom jak poprzedniego dnia był nagrywany przez rodzinę pacjenta(jego zdaniem alkoholika ), bo był dla niego niemiły. W konsekwencji ręka została źle złożona po 2 tygodniach trafiłam na operację i leczę się nadal. Przede mną była kobieta na wózku widać że cierpiała, wyjechała z gabinetu z płaczem bo nie chciał jej pomóc. Pewnie nasze komentarze nie mają znaczenia dla władz szpitala, ale przynajmniej niech pacjenci omijają tego człowieka.