lekarz Piotr Sebastianowicz

Z całego serca POLECAM !!! Bardzo dobry, życzliwy i odpowiedzialny lekarz. Zaangażowany i wrażliwy na drugiego człowieka i jego problemy. LEKARZ Z POWOŁANIA :)

Jako mieszkaniec Niemiec przyzwyczajony do rozpieszczania pacjenta przez lekarzy i szpitale, miałem przyjemność być pacjentem dr. Sebastianowicza w Nowym Targu. Jego kompetencje, a przede wszystkim życzliwość i podejście do pacjenta z ogromną kulturą i chęcią pomocy każdemu z pacjentów /czego byłem świadkiem/ zaskoczyła mnie w tak miły sposób, że polecam tego Pana każdemu . Jest to medyk z prawdziwego zdarzenia . Wielkie dzięki Panie Doktorze i pozdrawiam! Marek Bukowski Wilhelmshaven

Lekarz z powołaniem. Z całego serca polecam.

Lekarz z powołaniem. Z całego serca polecam.

Świetny specjalista i bardzo dobry i życzliwy człowiek!!!Polecam wszystkim tego lekarza, poświęca każdej osobie tyle czasu ile potrzeba, nie spieszy się, jest bardzo grzeczny i kulturalny i ma ogromny szacunek dla pacjenta, stawia bardzo dobre diagnozy. Leczę się u pana dr, cieszę się że do Niego trafiłem.

Polecam każdemu!!!!jest lekarzem odpowiedzialnym,po prostu lekarz z powołania,jednakowo traktuje wszystkich chorych co jest fajne i cieszy jeszcze raz polecam!!!!!!

Świetny specjalista i cudowny człowiek.

Świetny specjalista i cudowny człowiek.

doskonaly lekarz,doskonaly chirurg,dobry czlowiek

doskonaly lekarz,doskonaly chirurg,dobry czlowiek

Żeby wszyscy lekarze byli właśnie tacy...

Żeby wszyscy lekarze byli właśnie tacy...

Składał rękę mojemu mężowi po ciężkim wypadku. Cudów nie czyni bo to nie ta specjalizacja :-) ale dla mnie cudem i tak jest trudna operacja bez powikłań i szansa powrotu męża do w miarę normalnego życia. Ortopedia w szpitalu JPII w Nowym Targu rewelacja! Nie pecam :-) ale jeżeli już musisz ec wypadkowi to dla własnego dobra w tym rejonie. Dużo zdrowia!

Najlepszy lekarz jakiego znam a byłam już u paru bo lecze się od urodzenia od kilkunastu lat jestem na wózku Pan doktor bardzo mi pomógł i bardzo jestem mu wdzięczna