Aleksandra Kisała

Pulmonolog, Alergolog

Lekarz ok, recepcjonistka żenada w opryskliwa nie kompetentna nie realizuje wczesniej ustalonych godzin w dniu wizyty tylko kto pierwszy ten lepszy bałagan okropny.

Nie znam lepszej lekarki.Za grzecznośc,uprzejmośc.i kompetencję cenię Pania doctor najbardziej.Polecam wszystkim choć przychodnia już pęka w szwach.Dziś tylko tacy lekarze maja takie powodzenia.Oby więcej takich lekarzy. Grazyna .

Grazyna

Na wybór choroby nie miałem wpływu {nie palę} natomiast na wybór lekarza to tak . Pani Doktor , kompetentna , stanowcza , nieufna ,za to wie co robi , dobrze że jest ,dobrze ze pomaga a ja czuję się o wiele lepiej ,dziś akurat wspominam jej nazwisko bo alergia mnie dopadła a przy astmie oskrzelowej nie należy do przyjemnych.jestem zarejestrowany na kwiecień więc napewno pomoże.

Bardzo kompetentna lekarka, kulturalna z dużą wiedzą. Fantastyczne podejście do pacjenta, potrafi dobrze wytłumaczyć również starszym pacjentom.

To bardzo ciepła i kompetentna lekarka. Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Godna polecenia. Jest wyrozumiała, ma podejście do starszych pacjentów, chodzę do niej z moją mamą i jestem bardzo zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Tychy"?

al. Niepodległości 186
Tychy