dr n. med. Aleksandra Smołka

Ortodonta, Stomatolog

Pani Doktor bardzo Miła - zna się na rzeczy! Jedyny minus i to bardzo duży to asysta pani doktor-strasznie natarczywe, i wciskające kit! Byle tylko z ciebie zedrzeć kase..a tu ząbek do zrobienia, a tu pruchnica wiec może fluoryzacja itd..

Polecam Pani Doktor jest kompetentna,uprzejma,poświęca pacjentowi dużo czasu,tłumaczy metodę leczenia,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego,wzbudza zaufanie.Moja córka ma zęby super proste jak perełki.Polecam Panią Doktor.

Leczenie u Pani dr zakończyłam 5 lat temu. Od tego czasu dostaję CODZIENNIE komplementy od rodziny, znajomych, ludzi na ulicy, że mam takie PIĘKNE zęby. Aparat trwały nosiłam przez grubo ponad 2 lata. Jasne, że drogo mnie kosztowało leczenie, ale efekt końcowy jest wspaniały. Zęby się ponownie nie wykrzywiły. Pani dr jest osobą niezwykle kompetentną, energiczną i nie marnuje czasu swojego oraz pacjentów.

Byłam parę razy i zadowolona jestem i mój partner też.

Byłam parę razy i zadowolona jestem i mój partner też.

Najgorszą stroną tego leczenia są mega koszty, po prostu masakra, średnio 250-300 zł co 5-6 tygodni,nie wiem czy drugi raz zdecydowałabym się, leczenie trwa 3 rok( wydałam już sporo kasy i końca nie widać) zęby wprawdzie widać ,ze poddają sie prostowaniu ale koszt jest zdecydowanie zbyt wysoki

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Rybnik"?

Stomatologia Prochasek
gabinet czynny: wtorek i piątek 14.00 -19.00

NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
Gliwice
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i

Praktyka dentystyczna Aneta Pawlik