dr Aleksandra Szczęśniak-Chmielecka

2,7

Mega Pani Doktor , znakomity fachowiec, olbrzymia wiedzą, miła ,sympatyczna , polecam wszystkim;) Dziekuje za życzliwość i pomoc w leczeniu, po kilku latach bezskutecznego leczenia problem rozwiązany na jednej wizycie;)

Pani dr miła, sympatyczna i rzeczowa. Należę do starszej generacji. Leczenie skuteczne za co Pani dr serdecznie dziękuję.

NIE POLECAM!!! Przeżyłam koszmar. Wizyta trwała 3 minuty. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tej Pani doktor. Przed przystąpieniem do badania Pani doktor nie przeprowadziła wywiadu. Pani doktor wykonała badanie bardzo boleśnie, co poskutkowało dużym krwawieniem oraz dużym bólem podbrzusza. Krwawienie oraz ból utrzymywało się do kilku godzin po wizycie. Brak jakiejkolwiek empatii, fatalne podejście do pacjenta. Wyraźny zakaz używania spódniczek ginekologicznych, które przecież są dla pacjentek! W celu bezbolesnego, dokładnego i konkretnego badania konieczna jest wizyta u innego ginekologa, który nie traktuje klientów taśmowo i potrafi podejść indywidualnie do pacjenta. Nigdy nie spotkałam się z tak nieprofesjonalnym podejściem, trauma na całe życie.

Pani doktor z powodu braku owulacji zaproponowała mi 3miesięczną terapię hormonalną. Wizyty odbywały się raz w miesiącu w środku cyklu - 1 miesiąc - bez zmian, 2 miesiąc - bez zmian więc Pani doktor postanowiła zwiększyć dawkę hormonów aby jajniki "ruszyły". 3 miesiąc - wizyta i słowa Pani doktor podczas badania "O jajniki ruszyły, widzę pęcherzyki. Ale nie o to nam chodziło. Przekazuje Panią do doktora XYZ który specjalizuje się w tego typu problemach. Proszę do końca brać przepisane hormony". Ostatnia ww. wizyta miała miejsce w czwartek, a do nowego specjalisty udało mi się zapisać niecały tydzień później - w piątek. Nowy Pan doktor podczas badania stwierdza 3 torbiele na jajniku w rozmiarach największy ok 4,5cm. Gdzie Pani doktor na poprzednim badaniu USG twierdziła że widzi PĘCHERZYK? JAK MOŻNA SIĘ TAK POMYLIĆ? Jak można być tak nieodpowiedzialnym. Jestem młodą kobietą, udałam się do lekarza z 'czystymi jajnikami" a Pani doktor po 3 miesiącach zafundowała mi torbiele na jajnikach. NIE POLECAM! Teraz kolejny specjalista musi "wyprostować" hormonalny high i torbiele, które zafundowała mi Pani doktor.

Zdecydowanie odradzam tę lekarkę! Przyszłam do niej na wizytę z brakiem miesiączki od 3 miesięcy - kazała czekać kolejne trzy twierdząc: "widocznie coś się zablokowało". Kiedy powiedziałam o swoim problemie nie będącej lekarką mamie, od razu zauważyła, że mogę mieć problem z prolaktyną. Zrobiłam badanie i wyszło 40-krotnie ponad normę! Gdybym posłuchała lekarki, straciłabym kolejne miesiące nieleczenia i zarazem starania się o dziecko...

Zdecydowanie odradzam tę lekarkę!

Przeżyłam koszmar. Miałam zakładaną wkładkę domaciczną. Kazała przyjechać mi z inną osobą. Zabieg trwał 15 min. Zawsze chodziłam na wizyty do centrum zdrowia kobiety na ul. Ułańskiej. Tym razem kazala opzyjechac na Jackowskiego. Przed wizytą nawet nie zapoznała się z moją kartoteka.... zapytała dopiero ile mam lat. Powiedziałam ze mam zapalenie (a wiadoni ze w takiej sytuacji nie wolno robić zabiegu). Odpowiedziała ze zobaczymy... nie zdążyłam nic powiedzieć a już anestezjolog wbił mi igłę z żyłę i straciłam świadomość. Jak się obudziłam było juz po. Ledwo funkcjonowałam.. ale kazała mi się szybko ubrać. Chciałam się cis zapytać to wyciągnęła ze śmietnika książeczkę która była dołączona do opakowania. Przed zabiegiem nie dostałam do podpisania zgody na zabieg.
Ledwo stałam na nogach .... wyprowadziła mnie z gab... posądziła z koleżanką w poczekalni i wyszła. Zostałyśmy same.. koleżanka ledwo doprowadziła mnie do auta. Zabieg miałam we wtorek.. cały czas mam krwawienie ... I lała mi się ropa (nie dostałam żadnych leków po zabiegu). W pt chciałam przyjść na wizytę to mnie nie przyjęła. Powiedziała ze musze wytrzymać do pon. Wymusiłam aby powiedziała mi jakie leki mogę kupić ... tylko ze musiałam błagać w aptece aby sprzedali mi leki bez recepty... że ja doniosę w pon.
Jak miałam krwawienie to odpowiedzioła "to nie moja wina ze ma pani mięśniami "
Zmieniłam lekarza... miał już ponad miesiąc i dopiero teraz zaczynam dochodzić do siebie

Pani doktor przemiła, dość konkretna, ale ciągłe spóźnianie się o 30 -45 min na pierwszą wizytę na godz 9:00 (nic dziwnego, że potem ma takie obsuwy), a na dodatek jako pierwsze pacjentki przyjmowane są jej koleżanki - bo się spieszą, a pacjent NFZ czeka kolejne 20 min. Także oczywiście, jest miła, ale traktowanie człowieka pod wszelką krytyką - jak przedmiot, niech czeka, zobaczymy jak długo wytrzyma

Pani Aleksandra Szczęśniak- Chmielecka prowadziła moją ciążę, byłam bardo zadowolona z jakości świadczonych prez Nią usług. Zachwyca indywidualne podejście do pacjentki i możliwość przeprowadzenia kompleksowych badań lekarskich również na NFZ. Na Panią Aleksandrę można liczyć w kryzysowych sytuacjach, odpowiada i oddzwania na telefony pacjentek. Serdecznie wsystkim polecam. Karolina Kania.

Pani dr bardzo uprzejma i rzeczowa, ale wizyta (jak na prywatną) była niesamowicie błyskawiczna... Uważam, że to lekka przesada.

witam, pani doktor zrobiła na mnie dobre wrażenie, poszłam do niej z polecenia koleżanek... okazała się bardzo miła i wydaje się być rzeczowa...koszt wizyty powiedziałabym bardzo znośny :) .. robiłam z nią ocenę owulacji .. okaże się... czy jest tak jak mówiła..jak na 3 wizyty - polecam .. pozdrawiam serdecznie