mgr Alicja Kalińska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Witam Trafiłam do Pani Ali z polecenia koleżanki. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i na pewno nie mam wątpliwości co do jej kompetencji. Odkąd jestem pod opieką Pani Ali udało mi się zrzucić 10 kilo i jeszcze 6 kg przede mną, ale utrata wagi w tym przypadku jest przyjemnością, nie czuję głodu, poznałam zupełnie nowe smaki i wiem, że można jeść nie tylko dobrze, ale jednocześnie zdrowo. Gorąco polecam.

Mam niemiłe doświadczenia z odchudzaniem u tej pani. Nabawiła się na diecie u pani Kalińskiej niewydolności nerek. Ponieważ nie chudłam, bez badań, tylko na tzw. "czuja" pani specjalistka zafundowała mi kilka tygodni diety bez węglowodanów. męczyłam się na tej diecie strasznie, zaczęły mi wypadać włosy, boleć brzuch. Zgłaszałam te dolegliwości tej pani, ale nie słuchała mnie, a wręcz powiedziała, ze żle stosuję dietę i na pewno podjadam skoro nie chudnę. co nie było prawdą! dietę stosowałam dokładnie. tylko okazało się, że dieta nie była dostosowana do mojego stanu zdrowia i potrzeb, dlatego tak żle na nią reagowałam. Najgorsze jest to że wydałam kupę kasy w błoto i nabawiłam się poważnych problemów zdrowotnych. diety, które ta pani sprzedaje nie są indywidualnie przygotowywane. słyszałam kiedyś , że potrafi te samą diete sprzedawać kilku osobom. Nie wierzyłam. Okazało się jednak, że to prawda. Dostawałam te same diety co mój kolega!!! nie polecam, ogradzam i przestrzegam przed tą panią. dodatkowo pani jest otyła.

Niestety nie jestem zadowolona z wizyty. Idac do dietetyka liczylam na to ze to on bedzie mnie wspieral i mobilizowal a nie twierdzil ze do tych celow potrzebny jest psycholog (oczywiscie dodatkowo platny). Badania (krwii itd) rowniez trzeba konsultowac z innym lekarzem ( kolejne dodatkowe pieniadze). Po wyjsciu mialam wrazenie ze jest to naciaganie na pieniadze! Po wizycie mialam dostac na meila diete minely dwa tygodnie a diety dalej nie ma :(

Skutecznie i bez żadnego problemu przechodziłam kolejne etapy diety, pod czujną opieką i z oczekiwanym efektem zakończyłam współpracę.

Cieszę się, że trafiłam pod skrzydła Pani Alicji, którą poleciła mi koleżanka z pracy. W sumie to całe centrum Setpoint, można powiedzieć, pracuje wspólnie ze mną nad moim sukcesem ;), a Pani Alicja w szczególności. Zawsze przy odchudzaniu brakowało mi wytrwałości no i tego wsparcia, że wszystko idzie w dobrą stronę, że są efekty. Pani Alicja potrafi wesprzeć i zmotywować, o tak, szczególnie zmotywować do działania. Jestem dopiero na początku mojej przygody z odchudzaniem w Setpoint i już jestem pełna wiary i chęci, że wszystko się uda. Polecam

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Warszawa"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31