Alicja Klimkowska-Hładiuk

Chirurg dziecięcy

2,7
1,9
1,4

Bardzo antypatyczna pani, ktora obsztorcowala mnie za wszystko i traktowala jak pani dyrektor uczniaka. Nie polecam wizyt u tej pani bo tylko mnie zestresowala

Pani zdecydowanie siedzi w głębokim PRLu! Bardzo niesympatyczna! Pacjenta traktuje jak niepotrzebny dodatek do jej pracy. Nie przedstawiła w ogóle wyniku badania, nawet nie pożegnała się z nami tylko wyszła bez słowa z gabinetu. Zdenerwowana, że na jej pytania nie odpowiada się w mgnieniu oka lub że nie rozumie się czasem co ona ma na myśli. No bo pacjent powinien czytać w jej myślach przecież. bardzo nieuprzejma. Zdecydowanie nie polecam!!!

Pani Doktor jest osobą niespecjalnie sympatyczną, z łaski odpowiada na pytania, rodzica traktuje jak zło konieczne. Nigdy już nie wybiorę się na wizytę do tej Pani. Nie polecam nikomu kto nie chce wyjść zestresowany i zdenerwowany po wizycie.

Masakra nie polecamy!! Strata czasu wizyta u tej lekarki nic nie tlumaczy. Siedzi nifzadowolona ze musi pacjenta przyjac. Ja nigdy wczesniej nie spotkalam z takim zachowaniem na wizycie lekarskiej!! Juz wiecej do niej nie pojdziemy. A w dodatku w gabinecie bylo napalone papierosami!! Jednym slowem i Pani doktor i przychodnia to jedna wielka porazka!!

Polecam tę lekarkę. Może jej zdolności interpersonalne pozostawiają do życzenia, ale przede wzystkim liczy się przecież fachowość. Wg mnie budzi zaufanie przede wszystkim przez swoją kompetentność. Uwagi innych pacjentów nt przeszłości PRLowskiej Pani dr uważam za obraźliwe.

może nie była zbyt przyjemna w kontakcie z nami, ale jeśli chodzi o dziecko to nie można tego powiedzieć - sprawnie przeprowadziła badanie, mały nawet nie protestował, cały czas się uśmiechał. Wszystko wytłumaczyła - ogólnie jesteśmy zadowoleni. Tylko ta przychodnia na kieleckiej - wieje prl-em.

Osoba, bo nie lekarz, wychowana w dawnym PRL. Robi łaskę ,że bada dziecko nieuprzejma, arogancka. Nigdy nie powinna leczyć małych dzieci ani mieć kontaktu z innymi ludźmi. Nadaje się do siedzenia w piwnicy z dala od ludzi i jedynie na czym może by się znała to składanie długopisów. Odradzam komukolwiek kontakt!