lekarz Alicja Nalezniak

Wenerolog, Dermatolog

Uważam, że dr jest bardzo życzliwą osobą a to jest znacznie ważniejsze niż pieniądze szczególnie jeśli przychodzi się w bardzo kiepskim nastroju na rozpoznanie. Polecam

Skutecznie leczy trądzik .Byłem leczony przez innych lekarzy i poprawa była chwilowa.Mama zdobyła namiary pani doktor przyjmowała wtedy w szpitalu w Zagórzu.Poszedłem z mieszanymi uczuciami a po pól roku trądzik zniknął na stałe.

Musze napisac ze pani Dr jest osoba na podziw spokojna i co wazne potrafi sluchac z czym pacjent do niej przyszedl i co tu duzo pisac zna sie na tym co robi dzieki niej mam zdrowa corke juz myslalam ze nie ma dla niej szansy a jednka po kilku miesiacach dzieki pani Dr jestesmy szczesliwe .JAGODA

Lekarz ktoremu mozna zaufac.Trafnie stawia diagnozy,cierpliwy,pomogl mi bezapelacyjnie.Polecam.Mariusz.

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Sosnowiec"?

Przychodnia Kolejowa ul. Piłsudskiego
Kaliska 41
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41

Dermatolog dziecięcy
NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec
Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec