lekarz Alina Fesser-Rębowska

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz z super podejściem do dorosłych i dzieci, z dużą wiedzą i umiejętnością wyjaśnienia problemu. Zdecydowanie polecam Panią Doktor!!!

Szczerze polecam, bardzo miła, kompetentna lekarka, z super podejściem zarówno do dzieci, jaki i dorosłych, tłumaczy chorobę, zawsze uśmiechnięta. Ale też, gdy nie stosowałam się do jej zaleceń, potrafiła zmotywować mnie do wzięcia się za siebie.

Bardzo dobry lekarz, najlepszy w naszej przychodni, zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz, najlepszy w naszej przychodni, zdecydowanie polecam.

Super lekarz i bardzo miła kobieta, umie nie tylko leczyć, ale i doradzić mamom, polecam

Bardzo dobra pani doktor! Polecam innym. Mój poprzedni lekarz nie rozpoznał u córci zwykłego zapalenia zatok! Szok! Chciała leczyć moje dziecko antybiotykiem. Od kiedy przepisałam się z poprzedniej przychodni i niekompetentnej lekarki i dostałam się do doktor Fesser jestem mile zaskoczona leczeniem, podejściem do dziecka i do mnie jako do niespokojnej matki! Naprawdę polecam! I dodam jeszcze, że odbyło się bez antybiotyku!!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Toruń"?

SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA WOJSKOWA W TORUNIU
DĄBROWSKIEGO