Lekarz Rodzinny Toruń

- 46 lekarzy

lekarz Wojciech Łopatko

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 19

SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA WOJSKOWA W TORUNIU
DĄBROWSKIEGO
Toruń

Średnia ocen: 3,8/5
To bardzo dobry lekarz i specjalista. Jakiś czas temu poważnie zachorowałam, byłam u dwóch różnych lekarzy i albo nie pomógł albo o mały włos nie wysłał mnie na tamten świat. Pan doktor Łopatko nie "gwiazdorzył" tylko szczerze zainteresował się, skierował na badania i do specjalisty, chociaż od razu wyczuł jaka to choroba. Do dziś jest naszym lekarzem rodzinnym i jest skuteczny w leczeniu za każdym razem. Bardzo polecam każdemu.
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Bożena Żurowicz

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 17

Gabinet

Toruń

Średnia ocen: 3,7/5
Bardzo dziękuję Pani doktor za leczenie mnie i mojego męża z covid-19. Czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni. Pani doktor jest kompetentna, życzliwa i bardzo empatyczna w podejściu do pacjenta. Serdecznie polecam Panią doktor i przychodnię w Toruniu przy ul. Broniewskiego 21. Cały personel tam pracujący tj. lekarze, Panie pielęgniarki i Panie rejestratorki są zawsze uśmiechnięte, życzliwe i bardzo pomocne.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jerzy Bednarek

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 14

Specjalistyczne Przychodnie Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" w Toruniu
ulica Podgórska 24A
87-100 Toruń

Średnia ocen: 1,4/5
Pojechałam do tego "lekarza" we Włocławku na opiekę świąteczną bo nie mogłam już złapać tchu. Kaszel typowo krtaniowy, wypluwałam wręcz płuca. Ten pan "osłuchał" mnie przez bluzkę nie każąc mi nawet oddychać tylko kazał mi kaszleć podczas "badania". Ledwo mówiłam, ale stwierdził, że nic mi nie jest, że mam iść do swojej przychodni. Męcząc się już od kilku dni poprosiłam o antybiotyk, bo doskonale znam swój organizm i wiem kiedy ...
Opinia dodana przez: kate

lekarz Katarzyna Horodyńska-Rączka

Internista, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 14

Gabinet
Powstańców Śląskich 10
87-100 Stawki, Toruń

Średnia ocen: 1,1/5
Wiem , że najważniejsze by lekarz był kompetentny ale litości... Kulturalny też! Opryskliwa, niemiła wręcz odstręczająca.
Ja przymykam oko i staram się na to nie zwracać uwagi. Póki , z " leczeniem" było ok to siedziałem cicho. Nawet jak po wizycie u Pani i tygodniu męczarni z bólem gardła trafiłem na nocną opiekę z ropniem- czasem nie wszystko widać na krótkiej wizycie.
Ale jeśli ktoś jest słabszy psychicznie to ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Radosław Brukiewa

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 12

Gabinet
Łazienna 30
Stare Miasto, Toruń

Średnia ocen: 4,1/5
Po pierwszej I ostatniej wizycie u tego pana doktora.Poszlam na wizyte w celu wypisania skierowania na badania.To jak mnie potraktowal ten doktorek to wstyd.Stwierdzil ze nie moze mi wystawic skierowania ok zrozumialabym gdyby powiedzial to w normalny sposob a nie uniesionym tonem.Stwierdzil ze obrazam jego zawod,ze nie przychodzi sie bo ja chce I koniec !chociaz poprosilam o wystawienie a nie ze chce trzy razy uslyszalam ze obrazam jego zawod mimo ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Sławomir Czachowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

liczba opinii: 11

Praktyka Lekarza Rodzinnego z Poradnią Specjalistyczną NZOZ
Grabowa 10
87-100 Toruń

Średnia ocen: 3,9/5
Mój numer jeden w Toruniu. U nas w rodzinie to lekarz pokoleniowy. Doświadczony bo pracował za granicą, zna języki wiec jak rodzina przyjechała, to też korzystala z jego porad. Ciągle się uczy. Teraz juz chyba profesor.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dorota Wiśniewska

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 8

Gabinet
Łazienna 32/2
87-100 Toruń

Średnia ocen: 4,5/5
Pani Wiśniewska to naprawdę wspaniała lekarka. Poświęca pacjentowi dużo czasu, kieruje na wszystkie niezbędne badania. Poza tym, co rzadko się zdarza w naszej służbie zdrowia, jest bardzo uprzejma i komunikatywna. Polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Alina Fesser-Rębowska

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 7

Gabinet
Dziewulskiego 9b lok. 25
87-100 Toruń

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz z super podejściem do dorosłych i dzieci, z dużą wiedzą i umiejętnością wyjaśnienia problemu. Zdecydowanie polecam Panią Doktor!!!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Aleksandra Michałek - Redlińska

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 6

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor Aleksandra, to Osoba o wielkim czułym sercu, podchodząca do pacjenta z subtelną delikatnością/ z reszta jest to też odzwierciedlenie struktury anatomicznej Pani Doktor/ Osoba bardzo ciepła, empatyczna i zaskarbiająca sobą, swoją osobowością zaufanie. Promieniuje radością spotkania i w bezpośrednim dialogu i spotkaniu w relacji Lekarz-pacjent ma się poczucie zaufania, bezpieczeństwa i poważnego traktowania. Odczuwa się to, że Pani Doktor zależy na tym, by pacjent miał zapewnioną w pełni ...
Opinia dodana przez: aszym

lekarz Katarzyna Foremska

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 6

Praktyka Lekarza Rodzinnego z Poradnią Specjalistyczną NZOZ
Grabowa 10
87-100 Toruń

Średnia ocen: 4,2/5
Nie znam drugiego takiego mądrego lekarza.Myśli kompleksowo i logicznie ,traktuje pacjenta podmiotowo.Zdarzało się ,że Pani doktor stawiała trafniejsze diagnozy od lek. specjalistów Moi znajomi zazdroszczą mi takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Anonim

Lekarze rodzinni w ToruniuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat