1,8
1,8
1,7

Nie polecam. Drugi raz byłem u doktora. Za pierwszym razem bez zbadania przypisał od razu antybiotyk, który trochę pomógł, ale nie wyleczył. Za drugim razem też nie było ani wywiadu ani badania tylko odesłanie z kwitkiem?!? Samo ma się wyleczyć?

Pseudo lekarz bawi się ciagle w spychologię. Nie chce mu się pracować wszędzie widzi problem. Nie kieruje ludzi na badania widocznie szkoda mu kasy. Więcej zostanie na remont. Nie dojeżdża do leżących pacjentów . Już nie wspomnę o tym ze brzydzi się dotknąć ludzi . Lekarz który z daleka stwierdza jakie tabletki są potrzebne. Opryskliwy leniwy pan i władca zero empatii. Karma wraca i on kiedyś będzie coś potrzebować

Czytając opinie można się zastanowić czy natrafiłem na tego samego lekarza. Dziś trafiłem z Dziećmi do dr Góreckiego. Była to nasz pierwsza wizyta. Dla mnie wielkie zaskoczenie po wizycie, bo dawno nie spotkałem tak empatycznego lekarza który poświęcił odpowiednio dużo czasu, wszystko wytłumaczył, zaangażował się w naszą sprawę osobiście włącznie z poświęceniem prywatnego czasu. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i szczerze polecam.

Nie polecam tego lekarza. Arogacki,hamski, nie chce kierowac na badania bo szkoda mu pieniędzy. Robi wszystko z łaski .Pacjet się dla niego nieliczy.

Lekarz Gorecki- beznadziejny i hamski lekarz. Wypisałam się z przychodni i nie polecam nikomu takiego lekarza

Moim zdaniem, ten Pan powinien być tylko dyrektorem, a nie lekarzem. Nie kieruje na badania jest opryskliwy. Pacjent jest złem koniecznym. Uważam, że Przychodnia nie posiada "dobrych" specjalistów...