lekarz Bożena Żurowicz

Lekarz rodzinny

3,9
3,9
3,7

Niestety przychylam się do negatywnych opinii o Pani Żurowicz. Lekarz tylko z nazwy. Od początku robiła problemy z przepisywaniem recept wg wskazań specjalisty, kwestionowała dawkowanie, ilość leków, w końcu odmówiła recept. Tłumaczy się ogólnymi opiniami o lekach kwestionując wypracowane od lat leczenie i diagnostykę narażając chorego na pogorszenie stanu zdrowia poprzez nagłe odstawienie leków. Nie chce rozmawiać z chorym ani rodziną, chce jedynie zdawkowo przedstawić swoje stanowisko. Nastawiona na ochronę swoich interesów kosztem zdrowia pacjenta. Nic nie ma do zaproponowania. Wysługuje się personelem medycznym w przychodni. Wizyta domowa polegała na obluzganiu chorego z bałagan w pokoju, oburzeniu wielkością materiału do analizy na temat stanu zdrowia i objawów oraz wysłaniu do psychiatry. Obrażona, że w ogóle pacjent śmiał ją wezwać na wizytę domową. Jak była na macierzyńskiem był spokój. Przychodnia od razu lepiej funkcjonowała, nie było stresu przychodzić ani nie trzeba było upokarzać się po recepty. Słabe kompetencje, wiedza ograniczona, brak elastyczności w działaniu, brak podejścia do pacjenta, empatii, nerwowość, stereotypowość

Pani dr .Zurowicz jest wspaniałym lekarzem rodzinnym ,z ogromną wiedzą na temat jednostki ,c horobowej ,działania leków .POPROSTU ma czas dla pacjenta.Potrafi działać jak balsam kojący na chorą ranę.Bardzo polecam Panią Dr .I przychodnie przy ul.Broniewskiego

Bardzo dobry lekarz ,obdarzony empatią,stara się kompleksowo poznać historię swojego pacjenta, aby terapią nie zaszkodzić innej chorobie. Mowì do pacjenta, tlumaczy,tak jak to powinno być. Profesjonalizm, uprzejmość, empatia to cechy Pani doktor, dzięki którym pacjent czuje się komfortowo w gabinecie w trakcie wizyty. Szczerze polecam.

Trudno się zgodzić z kilkoma opiniami.Uważam ze Pani dr Zurowicz jest wspaniałym lekarzem .ogromna wiedza jednostek chorobowych.Ma czas dla pacjenta żeby omówić objawy choroby oraz działanie lekow

Przykro mi ja niestety również uważam ze Pani doktor jest trochę zadufana w sobie osoba i co to nie ona i jak słyszę ze coś statystycznie ktoś zbadał to ja dziękuję potrzebuje lekarza który myśli swoje i wie co robi a nie co roku zmienia zdanie bo statystyki się zmieniają ....

Była moim lekarzem rodzinnym, przyjmując w przychodni Hipokrates, teraz zmieniła miejsce pracy gdzie na pewno przepiszę się do przychodni gdzie pani dr bedzie przyjmować. Bardzo kompetentna osoba ;) polecam gorąco

Lekarka przemiła,bardzo dokładnie i szczegółowo odpowiada na pytania.Bardzo się cieszę że pracuje w mojej przychodni

Z panią doktor miałam do czynienia tylko raz na dyżurze w Citomecie na ul. Curie-Skłodowskiej. Prawdopodobnie nie pochodzi z tej placówki. Moja córeczka przechodziła tak zawaną trzydniówkę po której wystapiła bardzo swędząca wysypka. Pani doktor kazała niezwłocznie przyjechać na dyżur, badała ją bardzo dokładnie i kompleksowo. Aby upewnić się, że wysypka to rzeczywiście objaw jedynie po trzydniówce kazała tego samego dnia w Szpitalu dziecięcym wykonac badania krwi. Naprawdę byłam miło zaskoczona:)