lekarz Bożena Żurowicz

Lekarz rodzinny

Najlepsza pani doktor z jaką się w życiu spotkałam.Bardzo rzeczowo i żetelnie odpowiada na pytania .Sympatyczna ,przecudowna.Polecam każdemu

Pani doktor kwestionuje podane przez specjalistę leki i dawki. Opowiada jak jej mama wyszła sama z choroby i poleca innym tak samo.Gdy uslyszala,ze kilka razy poroniłam powiedziała mi że "chyba muszę nie czuć się kobieta"!!! Zadufana w sobie, bardzo mała wiedzą, nie polecam.

Bardzo dziękuję Pani doktor za leczenie mnie i mojego męża z covid-19. Czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni. Pani doktor jest kompetentna, życzliwa i bardzo empatyczna w podejściu do pacjenta. Serdecznie polecam Panią doktor i przychodnię w Toruniu przy ul. Broniewskiego 21. Cały personel tam pracujący tj. lekarze, Panie pielęgniarki i Panie rejestratorki są zawsze uśmiechnięte, życzliwe i bardzo pomocne.

Nie jest dobrym lekarzem leczy tylko wycinkowo nie patrzy na wszystkie dolegliwości nie ma czasu dla pacjenta Pracuję jak robot nic twórczego i brak rzetelności w pracy Nie pomaga

Pani dr .Zurowicz jest wspaniałym lekarzem rodzinnym ,z ogromną wiedzą na temat jednostki ,c horobowej ,działania leków .POPROSTU ma czas dla pacjenta.Potrafi działać jak balsam kojący na chorą ranę.Bardzo polecam Panią Dr .I przychodnie przy ul.Broniewskiego

Trudno się zgodzić z kilkoma opiniami.Uważam ze Pani dr Zurowicz jest wspaniałym lekarzem .ogromna wiedza jednostek chorobowych.Ma czas dla pacjenta żeby omówić objawy choroby oraz działanie lekow

Niestety przychylam się do negatywnych opinii o Pani Żurowicz. Lekarz tylko z nazwy. Od początku robiła problemy z przepisywaniem recept wg wskazań specjalisty, kwestionowała dawkowanie, ilość leków, w końcu odmówiła recept. Tłumaczy się ogólnymi opiniami o lekach kwestionując wypracowane od lat leczenie i diagnostykę narażając chorego na pogorszenie stanu zdrowia poprzez nagłe odstawienie leków. Nie chce rozmawiać z chorym ani rodziną, chce jedynie zdawkowo przedstawić swoje stanowisko. Nastawiona na ochronę swoich interesów kosztem zdrowia pacjenta. Nic nie ma do zaproponowania. Wysługuje się personelem medycznym w przychodni. Wizyta domowa polegała na obluzganiu chorego z bałagan w pokoju, oburzeniu wielkością materiału do analizy na temat stanu zdrowia i objawów oraz wysłaniu do psychiatry. Obrażona, że w ogóle pacjent śmiał ją wezwać na wizytę domową. Jak była na macierzyńskiem był spokój. Przychodnia od razu lepiej funkcjonowała, nie było stresu przychodzić ani nie trzeba było upokarzać się po recepty. Słabe kompetencje, wiedza ograniczona, brak elastyczności w działaniu, brak podejścia do pacjenta, empatii, nerwowość, stereotypowość

Przykro mi ja niestety również uważam ze Pani doktor jest trochę zadufana w sobie osoba i co to nie ona i jak słyszę ze coś statystycznie ktoś zbadał to ja dziękuję potrzebuje lekarza który myśli swoje i wie co robi a nie co roku zmienia zdanie bo statystyki się zmieniają ....