lekarz Bożena Żurowicz

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz ,obdarzony empatią,stara się kompleksowo poznać historię swojego pacjenta, aby terapią nie zaszkodzić innej chorobie. Mowì do pacjenta, tlumaczy,tak jak to powinno być. Profesjonalizm, uprzejmość, empatia to cechy Pani doktor, dzięki którym pacjent czuje się komfortowo w gabinecie w trakcie wizyty. Szczerze polecam.

niestety, nie polecam, zadufana w sobie, wyniosła i z niewielka wiedzą

niestety, nie polecam, zadufana w sobie, wyniosła i z niewielka wiedzą

nie polecam zadufana i przepisuje leki, które wcale nie sa przeznaczone dla mnie ale to juz ktoś tu pisał wydałam 160zł na recepty a w rzeczywistości potrzebne mi były leki za 35.20zł gdzie tu logika inny lekarz mnie wyśmiał że wykupiliśmy te leki i kazał napisać skargę na jej nieuczciwość i brak etyki lekarskiej patrzą tylko aby mieć ,,prezenciki''

Lekarka przemiła,bardzo dokładnie i szczegółowo odpowiada na pytania.Bardzo się cieszę że pracuje w mojej przychodni

Beznadziejna nadąsana dziewucha udawała zmęczoną (bo ona jest ciężarna i nie chciało się jej nawet wystawić recepty odesłała mnie do recepcji a ja latałam z dzieckiem i po schodach dziecko miała wysoka gorączkę okazało sie ze nie trafnie zdiagnozowała chorobę mojego dziecka i dała nieprawidłowy antybiotyk.Nie oczytana tylko przemądrzała i tyle.Zmieniłam lekarza i mam spokój

Bardzo miła,sympatyczna i oczytana osoba.

Bardzo miła,sympatyczna i oczytana osoba.

Jestem bardzo zadowolona. Chodziłam do Pani dr w przychodni Hipokrates co później się okazało, że jej już tam nie ma. Czy wiecie gdzie Pani Dr przyjmuje teraz?

Była moim lekarzem rodzinnym, przyjmując w przychodni Hipokrates, teraz zmieniła miejsce pracy gdzie na pewno przepiszę się do przychodni gdzie pani dr bedzie przyjmować. Bardzo kompetentna osoba ;) polecam gorąco

Z panią doktor miałam do czynienia tylko raz na dyżurze w Citomecie na ul. Curie-Skłodowskiej. Prawdopodobnie nie pochodzi z tej placówki. Moja córeczka przechodziła tak zawaną trzydniówkę po której wystapiła bardzo swędząca wysypka. Pani doktor kazała niezwłocznie przyjechać na dyżur, badała ją bardzo dokładnie i kompleksowo. Aby upewnić się, że wysypka to rzeczywiście objaw jedynie po trzydniówce kazała tego samego dnia w Szpitalu dziecięcym wykonac badania krwi. Naprawdę byłam miło zaskoczona:)