lekarz Jerzy Bednarek

Lekarz rodzinny

1,6
1,8
1,6

Pan doktor na każdej wizycie stara się pomóc jak najlepiej. Kilkukrotnie w trudnych sytuacjach zdrowotnych bardzo nam pomógł i mogliśmy liczyć na szybkie pokierowanie i pomoc. Cieszę się, że wtedy trafiliśmy na doktora Bednarka. Poza tym jest życzliwy dla pacjenta, zawsze wysłucha. Dobry lekarz, dobry człowiek. Pozdrawiam

Polecam Pana Doktora jako Jego długoletnia pacjentka. Po każdej wizycie czuję się dużo lepiej, bardzo empatyczny człowiek, trafnie postawione diagnozy.

Nie polecam! Kolejna wizyta u tego Pana i kolejna nie miła. Przyjechałem o 23 z dzieckiem a doktor po zbadaniu ale co Pan chce dziecko zdrowe. Nie widze powodów do obaw. Jak ma Pan jakieś obawy to do szpitala. Po czym przepisuje antybiotyk i mówi, że trzeba wykonać zastrzyk. Jak to doktor powiedział zdrowy ale lepiej dać na 'zaś'

Najgorszy lekarz jakiego poznałam , trafić do niego na pogotowiu w bólach najgorszemu wrogowi nie życzę , nie miły , nie wiem co robi JesCze ten lekarz tam bo napewno nie pomaga pacjentom obudzony o 1 z krzywa mina raczył po pół godzine przyjść z pretensjami wypisał skierowanie JesCze nie takie jak trzeba bo w szpitalu nawet go wyzywali co to za lekarz nie polecam takim lekarzemodrazu powinnna zajac się izba lekarska !!!!

2w nocy . Przyjechałam z siostrą z ostrym bólem brzucha / żołądka niewiadomo - chcieliśmy się dowiedzieć . Nikogo nie było z pacjentów ale czekaliśmy na ,, lekarza ,, prawie pół godziny. Kiedy wkoncu pokazał się w drzwiach ciapal ciastko i siorbal kawę a włosy miał odgniecione ( najwidoczniej spał ) . Na wizycie kpił z pacjenta , zadawał niezrozumiałe pytania i denerwował się z braku odpowiedzi na jego nieskładne pytanie . Był nie przyjemny , nie miły , walił w klawiaturę jak by był karabinem . Kiedy wydrukował skierowanie , nic nie powiedział tylko szmyrgnal kartka i odszedł nic nie mówiąc co to w ogóle jest. Porażka. Dzięki Bogu to była dorosla osoba jako pacjent a nie dziecko . Omijać szerokim łukiem . Chyba że chce się tylko papierek .

Pojechałam do tego "lekarza" we Włocławku na opiekę świąteczną bo nie mogłam już złapać tchu. Kaszel typowo krtaniowy, wypluwałam wręcz płuca. Ten pan "osłuchał" mnie przez bluzkę nie każąc mi nawet oddychać tylko kazał mi kaszleć podczas "badania". Ledwo mówiłam, ale stwierdził, że nic mi nie jest, że mam iść do swojej przychodni. Męcząc się już od kilku dni poprosiłam o antybiotyk, bo doskonale znam swój organizm i wiem kiedy granica samoleczenia zostaje przekroczona i dłużej się nie da. Ten pan powiedział, że od razu jak weszłam do gabinetu wiedział, że przyszłam po antybiotyk. Powiedział, że może dać mi syrop na kaszel suchy jeśli już tak się upieram. Powiedziałam, że chyba jest śmieszny. W końcu po kilku słowach z mojej strony ten pan zgodził się przepisać antybiotyk podkreślając kilkukrotnie, że robi to tylko na moją odpowiedzialność i że w takim razie wystawia mi receptę na 100%... Brak słów... Przyszłam do lekarza na NFZ, a otrzymałam w pełni płatną receptę. Za co? Za karę? Drogi Panie- lekarz to powołanie, a nie praca z przymusu. Na lekarza Pan się nie nadaje! Oczywiście już po pierwszej dawce antybiotyku następnego dnia ciężar na klatce piersiowej ustąpił i normalnie mogłam odkaszlnąć...

Byłem u tego lekarza, chciałem fachowej pomocy a jedyne co dostałem to wyśmiewanie. Teksty typu " ludzie z 38 stopniowa gorączka chodzą do pracy ", są nie na miejscu. Unikać szerokim łukiem, wierzę że istnieja w Polsce jeszcze dobrzy lekarze , ale ten Pan do nich nie należy. Może najwyższy czas na emeryturę .

Oczywiscie w poprzednim komentarzu miały być same jedynki zwlaszcza przy ocenie uprzejmosci. Na wizyte musze sie udac do kogos innego.

Człowiek bez szacunku, nie daje nic powiedzieć, kpi z pacjenta. Nie wyslucha i nie postawi diagnozy, nie wiem co taki czlowiek dalej robi na tym miejscu. Bardzo Panu współczuję, bo na pewno ciężko jest być takim czlowiekiem i lekarzem.

Jeżeli w ogóle można nazwać tego człowieka lekarzem!!!! Człowiek nawet nie raczył podnieść tyłka z krzesła i zbadać mojej 5 letniej córki tylko stwierdził że nie jest specjalistą w tej dziedzinie i jak chce to może dac mi skierowanie do specjalisty. Podziękowałam i udałam się z dzieckiem do Szpitala tam udzielono fachowej pomocy.