lekarz Jerzy Bednarek

Lekarz rodzinny

1,3
1,3

Pojechałam do tego "lekarza" we Włocławku na opiekę świąteczną bo nie mogłam już złapać tchu. Kaszel typowo krtaniowy, wypluwałam wręcz płuca. Ten pan "osłuchał" mnie przez bluzkę nie każąc mi nawet oddychać tylko kazał mi kaszleć podczas "badania". Ledwo mówiłam, ale stwierdził, że nic mi nie jest, że mam iść do swojej przychodni. Męcząc się już od kilku dni poprosiłam o antybiotyk, bo doskonale znam swój organizm i wiem kiedy granica samoleczenia zostaje przekroczona i dłużej się nie da. Ten pan powiedział, że od razu jak weszłam do gabinetu wiedział, że przyszłam po antybiotyk. Powiedział, że może dać mi syrop na kaszel suchy jeśli już tak się upieram. Powiedziałam, że chyba jest śmieszny. W końcu po kilku słowach z mojej strony ten pan zgodził się przepisać antybiotyk podkreślając kilkukrotnie, że robi to tylko na moją odpowiedzialność i że w takim razie wystawia mi receptę na 100%... Brak słów... Przyszłam do lekarza na NFZ, a otrzymałam w pełni płatną receptę. Za co? Za karę? Drogi Panie- lekarz to powołanie, a nie praca z przymusu. Na lekarza Pan się nie nadaje! Oczywiście już po pierwszej dawce antybiotyku następnego dnia ciężar na klatce piersiowej ustąpił i normalnie mogłam odkaszlnąć...

Byłem u tego lekarza, chciałem fachowej pomocy a jedyne co dostałem to wyśmiewanie. Teksty typu " ludzie z 38 stopniowa gorączka chodzą do pracy ", są nie na miejscu. Unikać szerokim łukiem, wierzę że istnieja w Polsce jeszcze dobrzy lekarze , ale ten Pan do nich nie należy. Może najwyższy czas na emeryturę .

Człowiek bez szacunku, nie daje nic powiedzieć, kpi z pacjenta. Nie wyslucha i nie postawi diagnozy, nie wiem co taki czlowiek dalej robi na tym miejscu. Bardzo Panu współczuję, bo na pewno ciężko jest być takim czlowiekiem i lekarzem.

Jeżeli w ogóle można nazwać tego człowieka lekarzem!!!! Człowiek nawet nie raczył podnieść tyłka z krzesła i zbadać mojej 5 letniej córki tylko stwierdził że nie jest specjalistą w tej dziedzinie i jak chce to może dac mi skierowanie do specjalisty. Podziękowałam i udałam się z dzieckiem do Szpitala tam udzielono fachowej pomocy.

Oczywiscie w poprzednim komentarzu miały być same jedynki zwlaszcza przy ocenie uprzejmosci. Na wizyte musze sie udac do kogos innego.

dzisiejsza wizyta przed 5 rano w Ambulatorium Rudak-Med u doktora J.Bednarek to jakieś nieporozumienie. Mój 5letni Synek o 4 rano kaszlał krtaniowo, prosiłam o wizytę domową- odmówiono, gdyż nie było gorączki(ale 4 rano i silny wiatr było wskazaniem do wyjścia z domu)Po naszym przyjeździe do przychodni lekarz był arogancki i od razu wypisał skierowanie do Szpitala na wizytę u laryngologa-dopiero w Szpitalu otrzymaliśmy zastrzyk sterydu i receptę na clemastinum, o które dwie rzeczy juz prosiłam dr.Bednarka, lecz zignorował nas.Hm....lekarz w ambulatorium nie podejmuje się leczenia pacjenta- taka ponad dwugodzinna wycieczka z chorym dzieckem. Brawo "doktorze' za umiejętnosci diagnozy.

wszystko ok. Wizyta przeprowadzona poprawnie

wszystko ok. Wizyta przeprowadzona poprawnie

poniżający proceder taka wizyta nikomu nie polecam,najgorszy lekarz z jakim si spotkałam,szukajcie innych specjalistów

nie polecam nikomu prosze szukac innych specjalistow

nie polecam nikomu prosze szukac innych specjalistow

co za wizyta to nie lekarz tylko jakiś szarlatan.Na szczęście mamy wybór więc już nigdy nie udam się do tego "lekarza".