lekarz Jerzy Bednarek

Lekarz rodzinny

1,6
1,8
1,6

dzisiejsza wizyta przed 5 rano w Ambulatorium Rudak-Med u doktora J.Bednarek to jakieś nieporozumienie. Mój 5letni Synek o 4 rano kaszlał krtaniowo, prosiłam o wizytę domową- odmówiono, gdyż nie było gorączki(ale 4 rano i silny wiatr było wskazaniem do wyjścia z domu)Po naszym przyjeździe do przychodni lekarz był arogancki i od razu wypisał skierowanie do Szpitala na wizytę u laryngologa-dopiero w Szpitalu otrzymaliśmy zastrzyk sterydu i receptę na clemastinum, o które dwie rzeczy juz prosiłam dr.Bednarka, lecz zignorował nas.Hm....lekarz w ambulatorium nie podejmuje się leczenia pacjenta- taka ponad dwugodzinna wycieczka z chorym dzieckem. Brawo "doktorze' za umiejętnosci diagnozy.

poniżający proceder taka wizyta nikomu nie polecam,najgorszy lekarz z jakim si spotkałam,szukajcie innych specjalistów

nie polecam nikomu prosze szukac innych specjalistow

nie polecam nikomu prosze szukac innych specjalistow

wszystko ok. Wizyta przeprowadzona poprawnie

wszystko ok. Wizyta przeprowadzona poprawnie

co za wizyta to nie lekarz tylko jakiś szarlatan.Na szczęście mamy wybór więc już nigdy nie udam się do tego "lekarza".

Koszmarna wizyta.Nigdy już nie udam się do tego lekarza. Możliwe iż minął sie z powołaniem...

Koszmarna wizyta.Nigdy już nie udam się do tego lekarza.
Możliwe iż minął sie z powołaniem...

Najgorszy lekarz u jakiego byłam.nie polecam nikomu.M

Najgorszy lekarz u jakiego byłam.nie polecam nikomu.M

pierwszy bym odebrał mu uprawnienia - poniżej krytyki mając chory kręgosłup zmierzył mi ciśnienie i popukał młoteczkiem w kolano- absurd

pierwszy bym odebrał mu uprawnienia - poniżej krytyki

Tego lekarza będę omijać dużym łukiem.

Tego lekarza będę omijać dużym łukiem.