lekarz Zofia Dziuba-Łączna

Internista, Lekarz rodzinny

2,9

Bardzo uprzejma Pani doktor. Zostałam wypytana o dużo szczegółów dotyczących zdrowia i przekaz informacji przez samą Panią doktor był jasny i zrozumiały.

Nie polecam. Pani doktor zawiodła moje zaufanie, jak i mojej rodziny. Bardzo się zmieniła. Mało empatyczna osoba. Nie radzi sobie z trudniejszymi przypadkami. Jednym słowem pandemia przerosła Panią doktor.

Kilka wizyt u pani dr utwierdza w przekonaniu, że jest to lekarz, który rozpozna chyba proste przeziębienie i nic poza tym. Nie jest także szczególnie uprzejma. Zestaw leków przepisywanych w przypadku choroby jest stały co nie przekłada się często na szybkość ich działania i skuteczność. Brak zrozumienia problemu, chęci pomocy, pewnej lekarskiej empatii. Odradzam.

Brak zrozumienia problemu, chęci pomocy, pewnej lekarskiej empatii. Odradzam.

Bardzo uprzejma pani doktor, moim zdaniem kompetentna. Trafnie zróciła mi uwagę na nieodpowiedni sposób odżywiania się. Choroba często jest skutkiem naszych wlasnych zaniedbań. emanuje z niej jakaś pogoda ducha i życzliwość. Współczułem, gdy jakiś odrażający pacjent awanturował się o jakiś drobiazg. Owy pacjent powinien zabrac sie za naprawę swiata od samego siebie. Pani doktor godna polecenia.

Kilka razy się zdarzyły nietrafione diagnozy lub błędnie wypisane recepty. U mnie np. Pani nie rozpoznała prostej choroby, na szczęście tego samego dnia wizyta prywatna u neurologa, trafna diagnoza oraz szybkie leczenie. Spóźnianie się do gabinetu oraz przyjmowanie przedstawicieli kiedy ma się umówioną wizytę to również standard. Generalnie lepiej poszukać kogoś innego.

Nie polecam Pani "doktor" do kitu lekarz nic nie pomagają jej leki, które powinny pomagać. Z każdą chorobą męcze sie 2-3 tygodnie, a poza ty jest poprostu nie miła.

Lekarz kompetentny, okazuje pełne zrozumienie,ma rozległą wiedzę,gdy trzeba kieruje do specjalistów i na dodatkowe badania, jeśli tylko są wskazania: sama robi np.USG brzucha. Wielu lekarzy w gabinetach prywatnych nie poświęca pacjentowi tyle czasu co ona w publicznej służbie zdrowia. Można zarejestrować się rano w dniu wizyty na odpowiednia godzinę.Czeka się od kilku minut do max.godziny(jeśli pacjenci nie trzymają się wyznaczonej pory). Jedyny feler: to brak parkingu na Starówce, mimo to bardzo polecam