Internista Toruń

NZOZ "Przychodnia Rodzinna" w Toruniu
ulica Broniewskiego 21
87-100 Toruń

Bardzo konkretny lekarz. Po tygodniu od wizyty i zażywaniu wskazanych leków wreszcie ciśnienie wróciło do normalności. Poprzedni dwaj kardiolodzy walczyli o to od prawie pół roku, bez efektu...

Opinia dodana przez: Hubert

Przychodnia Rodzinna "Na Ugorach"
Ugory 1
87-100 Toruń

bardzo miła , spokojana ,rzeczowa i kompetentna ŻYCZLIWA !MA ZAWSZE CZA DLA PACJENTA. SZCZERZE POLECAM .PACJENTKA

ul. św. Józefa 68A/21M
87-100 Toruń

Świetny lekarz. Wnikliwie bada, zleca wszystkie potrzebne badania, informuje rzetelnie o stanie zdrowia. Jest bardzo ciepłym człowiekiem. Lekarz z powołania. Bardzo serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Anna

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

po prostu kompetenty lekarz - poswieca bardzo dużo czasu pacjentowi - nie udziela rad typu "prosze przestac palić" leczy człowieka a nie leczy tylko chorobę

lekarz Anna Mazur

Endokrynolog, Internista

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Spokojne podejście do pacjenta. Wyraźne zalecenia. Wszystko bez pośpiechu i bez zbędnego przyciągania.

Opinia dodana przez: Monika

ul. św. Ducha 17
87-100 Toruń

Bardzo dobra doktor leczy mojego syna.pokazala serce prawdziwego lekarza,Sam mieszkam w szwecji ,syn w polsce. Nawet w szwecji nie ma takich lekarzy jak pani dr Deren . Zycze pani duzo zdrowia szanowna pani doktor. Gustaw

Opinia dodana przez: Gustaw

"NZOZ Przychodnia Fredry"
Fredry2/4
87-100 Toruń

Jest lekarzem z powołania , oddanym swojej pracy , znajdując się w gabinecie podczas wizyty pacjent odczuwa ,że w tym momencie jest najważniejszy. Miła i ciepła osoba , wzbudzająca zaufanie pacjenta.

WSZ im.Rydygiera w Toruniu
Bielany
87-100 Toruń

Rzetelny,oddany swej profesji człowiek.Wysoka kultura osobista.
Gorące i bardzo serdeczne podziękowanie za pomoc w leczeniu od Teresy S.

Rzetelny,oddany swej profesji człowiek.Wysoka kultura osobista.
Gorące i bardzo serdeczne podziękowanie za pomoc w leczeniu od Teresy S.

Dziewulskiego 9b lok. 25
87-100 Toruń

Niestety Dr Hauslinger zmarł 29 stycznia 2011. Cześć Jego Pamięci! Marek z Rodziną z Gdańska

im. batorego
ul Batorego
Podgórz, Toruń

W SPECJALISTYCZNYM SZPITALU MIEJSKIM W TORUNIU NA ODZIALE KARDIOLOGICZNO INTERNISTYTCZNYM ZNALAZŁEM SIĘ W ZWIĄZKU Z WYKRYTĄ CUKRZYCĄ I KWASICĄ TRAFIŁEM POD OPIEKĘ PANI DR JOANNY ZAWADZKIEJ W 3 DNIU POBYTU NASTĄPIŁA ZNACZNA POPRAWA SAMOPOCZUCIA W PEŁNI OPANOWANE NADCIŚNIENIE TETNICZE Z KTÓRYM OD DAWNA SIE BORYKAŁEM PANI JOANNA ZAWADZKA WG MOJEJ OCENY JEST ZNAKOMITYM SPECJALISTĄ LEKARZEM NIEZWYKLE UPRZEJMYM KOMPETENTNYM PACJENT NAWIĄZUJE Z NIĄ DOSKONAŁY KONTAKT I JEST W PEŁNI ROZUMIANY TO BARDZO SKUTECZNY LEKARZ NA ODZIALE PANUJE BARDZO SYMPATYCZNA ATMOSFERA UPRZEJMOŚĆ I TROSKA O PACJENTA DOSKONAŁA ORGANIZACJA BADAŃ W PRACOWNIACH DIAGNOSTYCZNYCH GORĄCO POLECAM TEN ODZIAŁ SZPITAL A W SZCZEGÓLNOŚCI LEKARZA TEGO ODDZIAŁU PANIĄ JOANNE ZAWADZKĄ