Internista Toruń

NZOZ "Przychodnia Rodzinna" w Toruniu
ulica Broniewskiego 21
87-100 Toruń

Bardzo konkretny lekarz. Po tygodniu od wizyty i zażywaniu wskazanych leków wreszcie ciśnienie wróciło do normalności. Poprzedni dwaj kardiolodzy walczyli o to od prawie pół roku, bez efektu...
Opinia dodana przez: Hubert

Przychodnia Rodzinna "Na Ugorach"
Ugory 1
87-100 Toruń

bardzo miła , spokojana ,rzeczowa i kompetentna ŻYCZLIWA !MA ZAWSZE CZA DLA PACJENTA. SZCZERZE POLECAM .PACJENTKA

ul. św. Józefa 68A/21M
87-100 Toruń

Świetny lekarz. Wnikliwie bada, zleca wszystkie potrzebne badania, informuje rzetelnie o stanie zdrowia. Jest bardzo ciepłym człowiekiem. Lekarz z powołania. Bardzo serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Anna

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Ocena wystawiona po kilku wizytach , i wizytach u kilku lekarzy w innych województwach [różne miejsca zamieszkania.Do wcześniejszych nie mam żadnych zastrzeżeń]Ale tu naprawdę- lekarz i obsługa w całej przychodni - z którą miałem do czynienia SUPER . O pani doktor i pani Magdzie[rejestracja i instruktaż.] można powiedzieć że to co robią ,robią to z powołania Szczerze POLECAM Waldemar Bydgoszcz

lekarz Anna Mazur

Internista, Endokrynolog

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Spokojne podejście do pacjenta. Wyraźne zalecenia. Wszystko bez pośpiechu i bez zbędnego przyciągania.
Opinia dodana przez: Monika

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Profesjonalne i skuteczne wyniki leczenia. Posiadam duże zaufanie do kompetencji jako lekarza, ponieważ nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Andrzej

ul. św. Ducha 17
87-100 Toruń

Bardzo dobra doktor leczy mojego syna.pokazala serce prawdziwego lekarza,Sam mieszkam w szwecji ,syn w polsce. Nawet w szwecji nie ma takich lekarzy jak pani dr Deren . Zycze pani duzo zdrowia szanowna pani doktor. Gustaw
Opinia dodana przez: Gustaw

WSZ im.Rydygiera w Toruniu
Bielany
87-100 Toruń

Rzetelny,oddany swej profesji człowiek.Wysoka kultura osobista.
Gorące i bardzo serdeczne podziękowanie za pomoc w leczeniu od Teresy S.

"NZOZ Przychodnia Fredry"
Fredry2/4
87-100 Toruń

Jest lekarzem z powołania , oddanym swojej pracy , znajdując się w gabinecie podczas wizyty pacjent odczuwa ,że w tym momencie jest najważniejszy. Miła i ciepła osoba , wzbudzająca zaufanie pacjenta.

Dziewulskiego 9b lok. 25
87-100 Toruń

Niestety Dr Hauslinger zmarł 29 stycznia 2011. Cześć Jego Pamięci! Marek z Rodziną z Gdańska

Interniści w Toruniu