Lekarze Internista Toruń

lekarz Aneta Nowak

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
87-100 Toruń

Szanowna Pani Doktor dziękuję za profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem. Świadomość, że jestem w rękach tak dobrego specjalisty ma dla ogromne znaczenie. Daje mi to poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Jest Pani dla mnie najlepszym lekarzem. W tak trudnych czasach życzę Pani zdrowia, wytrwałości i wdzięcznych pacjentów. Z uszanowaniem Janina Kordula.
Opinia dodana przez: Janina K.

lekarz Anna Mazur

Endokrynolog, Internista

Przychodnia "Nasz Lekarz"
Szeroka 30
87-100 Toruń

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej, ale potrafi zapominać o swoich chorych pacjentkach Eligia z Borów Tuch.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Daniela Guttmann-Studzińska

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
87-100 Toruń

Pani dr Guttmann-Studzińska jest wyjątkowym, życzliwym i niezwykle uważnym lekarzem. Jest uprzejma, spokojna i kompleksowo podchodzi do pacjenta. Mam do Pani doktor ogromne zaufanie. To lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Małgorzata Troszczyńska

Rodzynkowa 33
87-100 Toruń

Witam . Wspaniała Pani Doktor. Przebywałem na oddziale kardiologii szpitala Wojewódzkiego w Toruniu. Bardzo dziękuję Pani Doktor za wspaniałą opiekę. W stosunku do mnie jak i pozostałych pacjentów była bardzo rzeczową, konkretną, dociekliwą i konsekwetną w rozwiązywaniu problemów. Na bieżąco informowała nas o wszystkich aspektach leczenia . Wojciech kazmirkiewicz
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Dariusz Włochacz

Internista, Lekarz rodzinny

Specjalistyczne Przychodnie Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" w Toruniu
ulica Podgórska 24A
87-100 Toruń

Korzystam z pomocy Tego specjalisty ponad 22 lata. Krótko mówiąc : wielkiej sprawy specjalista !!! Polecam !

dr n. med. Sławomir Jeka

Internista, Reumatolog

dane nieaktualne
Toruń

Bardzo fajny i dobry,konkretny specjalista.....dobry człowiek...polecam każdemu!!! Podchodzi dokładnie do sprawy...super!!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Elena Kirsz

Przychodnia Lekarska
Świętopełka 26
87-100 Toruń

Najlepszy lekarz pod słońcem Pani doktor ma w sobie dużo cierpliwości serdeczności a co najważniejsze leczy tylu ludzi znam ,których wyleczyla ktorym podpowiedziala moja babcie w podeszlym wieku inni mieli w du.."Pani doktor do konca pomagala we wszystkim spotkałam sie z różnymi dolegliwościami na każde nurtujące pytanie cierpliwie odpowie nawet jak inni specjaliści w danej dziedzinie nie udzielają porady zawsze można liczyć na Panią Kirsz mi pomogla innym również i ...
Opinia dodana przez: sandra

lekarz Dariusz Marcinowski

Toruń

Pierwszy lekarz który w tak normalny sposób podszedł do mojej choroby,w rzetelny sposób wytłumaczył stan mojego serca.Wyciszył moje obawy.Polecam.
Opinia dodana przez: marek

Sławomir Badurek

Internista, Diabetolog

Gabinet lekarski
87-100 Toruń

Lekarz z głęboką wiedzą, prosto tłumaczy trudne rzeczy. Wyjaśnia o co chodzi w leczeniu, z czym się wcześniej nie spotkałam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Monika Jeżewska

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Super lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta. Godny zaufania. Pełen cierpliwości i wyrozumiałości dla pacjenta. Szczerze polecam i dziękuję za" dziś"
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Antoni Kania

Toruń

Szanowny Panie Doktorze składam najserdeczniejsze podziękowania i wyrażam głęboką wdzięczność za zaangażowanie i troskliwą opiekę w czasie mojego leczenia. Jest Pan wspaniałym, dobrym człowiekiem, a dla mnie najlepszym lekarzem. W tym trudnym czasie z całego serca życzę Panu dużo zdrowia, wytrwałości i wdzięcznych pacjentów. Z uszanowaniem Janina K.
Opinia dodana przez: Janina K.

lekarz Marek Kuternoga

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Toruniu
ulica Dąbrowskiego 1
87-100 Toruń

Dr Kuternoga jest profesjonalnym, rzetelnym a przede wszystkim kompetentnym i wnikliwym lekarzem, z coraz bardziej zanikającym a tak pożądanym, holistycznym podejściem do pacjenta. Polecam Pana Doktora, który jest również wrażliwym i empatycznym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Rafał
Znam go od lat, więc wiem, co piszę. Pierwszy raz e życiu spotkałam tak niesamowicie inteligentnego lekarza, myślącego przy tym o potrzebach pacjenta. Świat byłby lepszy, gdyby było więcej takich Stanisławów Hapynów.

lekarz Barbara Kordylasińska

Przychodnia Medycyny Pracy nr 1
Skłodowskiej-Curie 61/67
87-100 Toruń

Postanowiłam napisać ten komentarz, gdyż absolutnie nie zgadzam się z opinią poniżej. Pani Doktor zawsze ratuje mnie w trudnej sytuacji, mogę wręcz powiedzieć że zawdzięczam jej życie. Niejednokrotnie pomogła mi z silnym bólem brzucha, pleców, a nawet z problemami dermatologicznym- gdyby nie Pani Doktor do dzisiaj trułabym organizm źle dobranymi przez dermatologa lekami- stąd tez nie chce mi się wierzyć że mogłaby komuś źle doradzić, chyba że pacjent z nią ...
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Łukasz Wojnowski

Internista, Endokrynolog

Chełmińska 15/2
87-100 Toruń

Zadufany w sobie prywatnie lepszy nie polecam nie jest uprzejmy. Uwierzyłam że super lekarz, chodzą na wizytę prosiłam o USG tarczycy i zawsze słyszałam że nie ma potrzeby. Wizyty były dwa razy w roku. A dzisiaj usłyszałam że konieczna operacja i koniec. pan doktor był bardzo nieprzyjemny, nie miał czasu obejrzeć wyników bo następni pacjenci czekają. A jak spytałam o skierowanie na operację to usłyszałam, ze lekarz rodzinny przecież też ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr Piotr Kowalczyk

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

To lekarz wyjątkowy, który potrafi wysłuchać i pomóc. Najlepszy, z jakim miałam do tej pory kontakt. Profesjonalnie, życzliwie i troskliwie podchodzi do pacjenta. Szczegółowo analizuje dokumentację, poświęca czasu tyle, ile potrzeba. Z uwagą i zaangażowaniem podchodzi do problemu. Dokładny i komunikatywny. Wspaniały kontakt z pacjentem, precyzyjne i fachowe podejście. Bardzo dobra i dokładna informacja i zalecenia po badaniu. Wysoka empatia i kultura osobista. Duża wiedza, wyważenie, przy tym uprzejmy i ...
Opinia dodana przez: Iwona DG

lekarz Ewa Witurska-Smoczyńska

Toruń

Spotkałam Panią doktor w sanatorium w Inowrocławiu. Była tam jedynym lekarzem, który w mojej ocenie podchodził całościowo do problemów zdrowotnych pacjentów. Byłam świadkiem, jak udało się Pani doktor ustawić dawki insuliny jednej z pacjentek i bardzo Ją to ucieszyło. I chyba jako jedyna naprawdę interesowała się zdrowiem kuracjuszy, ze strony innych lekarzy tego zainteresowania nie odczuwałam. Osoba raczej godna zaufania.
Pani Doktor wykazuje szczere zainteresowanie chorym, wnikliwie ocenia zgromadzoną przez niego dokumentację medyczną, z dużą uwagą uprzejmie i cierpliwie informuje pacjenta o jego sytuacji zdrowotnej, nie stwarza dystansu, a dobry kontakt.

lekarz Dariusz Marcinkowski

EKG, Internista

Toruń

Profesjonalny z dużym doświadczeniem,bardzo dociekliwy, zdaje dużo dodatkowych pytań. Ma kompleksowe podejście do pacjenta. Spokojne i jasno tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Barbara