lekarz Łukasz Wojnowski

Internista, Endokrynolog, USG

Chyba jedyny endokrynolog w Toruniu, który kojarzy przyczynę ze skutkiem. Szkoda, że nie leczy cukrzycy. Polecam!

Przez kilka lat chodziłam do kobitki - specjalistki od chorób tarczycy i się zawiodłam, bo źle interpretowała wyniki badań albo wmawiała mi, że "taka moja uroda"... Dopiero dr Wojnowski zainteresował się poważnie problemem, wyczerpał dostępną diagnostykę, dał skierowanie do szpitala. Być może gdyby wcześniej ktoś się skupił na moim leczeniu, jak on, to nie miałabym aż tak zaawansowanych problemów hormonalnych. Siedzę zazwyczaj u pana doktora pół godziny. Nie zgodzę się, że bierze kasę nawet jeśli chodzi o wypisanie recepty, bo sam zaproponował, że jeśli będzie chodziło tylko o ocenę wyniku TSH, to mam go zostawić w recepcji, a dr oddzwania i odpowiada.

Kompetentyny bardzo miły lekarz. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli to chodzenie do niech było by czystą przyjemnością. Polecam!

PIERWSZY RAZ SPOTKAŁAM SIĘ Z TAK PROFESJONALNYM LEKARZEM,POŚWIĘCA PACJENTOWI TYLE CZASU ILE POTRZEBA. JEŚLI JEST POTRZEBA NATYCHMIAST UDZIELA POMOCY. LECZY TAK JAKBY LECZYŁ SWOJĄ NAJBLIŻSZA OSOBĘ, DUŻO TŁUMACZY.

Profesjonalista a w dodatku mily.Polecam

Profesjonalista a w dodatku mily.Polecam

Nigdy, w moim przydługim już życiu nie spotkałam tak dobrego lekarza. To wspaniały artysta a zarazem najdoskonalszy rzemieślnik (bardzo dbający o szczegóły). Gdyby skala ocen była do sześciu, to jemu należy się przynajmniej sześć plus. Cieszę się, że mogłam być jego pacjentką. Jestem zdrowa.

Dzięki profesjonalizmowi i wiedzy dr Wojnowski wcześnie wykrył u mnie chorobę Hashimoto. Kiedy przyszłam do niego po raz pierwszy TSH miałam w normie, jednak dr miał wątpliwości i zlecił dodatkowe badania. Szczegółowe badania wykazały podwyższony poziom przeciwciał. Teraz biorę leki i czuję się dobrze. Zdecydowanie polecam :)

Nie mam nic do zarzucenia Panu Doktorowi, jedynie trochę zawile wszystko tłumaczy. Był to język dla mnie zbyt specjalistyczny i nie wszystko zrozumiałam. Mimo wszystko polecam ;)

zdecydowanie polecem. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Dzięki Panu doktorowi troche sie uspokoiłam. Dziekuję

Wspaniały lekarz,ale przede wszystkim wspaniały człowiek.

Wspaniały lekarz,ale przede wszystkim wspaniały człowiek.