lekarz Sabina Nodzyńska

3,7
3,3
3,3
3,4

Zdecydowanie polecam panią doktor . Kompetentna , uprzejma , jak dotąd nie spotkałem się z osobą , która miała takie podejście do pacjenta. Na dodatek Pani doktor nie miała problemu z tym by umówić się ze mna na określoną godzine , bym nie czekał w kolejce . Polecam Panią Nodzyńską .

Zdecydowanie polecam panią doktor .
Polecam Panią Nodzyńską .

Pani doktor z pozoru wydaje się dość miła, ale przy dalszej współpracy jest zupełnie inaczej. Niekiedy staje się opryskliwa i drażnią ją pacjenci czekający w ciasnym i dusznym korytarzu jej skromnego gabinetu. Potrafi nie przyjąć jednego, ostatniego pacjenta czekającego godzinę w kolejce, twierdząc, że ma rodzinną imprezę.(tego doświadczyłam).

Z założenia nie lubię lekarzy ani urzędników, ale po wizycie u Pani Sabiny doznałem szoku. Pierwszy raz z gabinetu wyszedłem w bardzo pozytywnym nastroju. Ten lekarz potrafi stworzyć atmosferę przyjazną dla pacjenta i właściwie nie chciało się wychodzić z pomieszczenia, było wręcz głupio. Uprzejma, sympatyczna, z odpowiednim podejściem, zwraca się do pacjenta po imieniu, krótko mówiąc traktuje go jako człowieka. Wziąłem nawet wizytówkę, żeby w razie czego polecić tego lekarza znajomym. Przełamuje stereotypy i podnosi wiarę w ludzi. Zdecydowanie polecam.

Bardzo uprzejma i kompetentna osoba. Dokładnie tłumaczy przebieg badania. Przyzwoita cena, jak na fakt, że można się umówić na indywidalną godzinę i nie tracić czasu w wielkich kolejkach. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

Byłam na badaniu w związku z przedłużeniem ważności prawa jazdy. Pierwszy plus, to umawianie się na konkretną godzinę, drugi to konkurencyjna cena w stosunku do innych placówek wykonujących te badania (80zł i w dodatku czekanie w kolejce). Trzeci plus to możliwość skonsultowania innej sprawy i rzeczowe wyjaśnienia i zalecenia. No i uprzejmość, miła atmosfera. Polecam! B.Słomińska

Na prawdę lekarz godny polecenia. Ma ustalone bardzo niskie stawki konsultacji z innymi lekarzami. Możliwość umówienia się na dogodną porę itp

Mimo, iż udałem się na prywatną wizytę (a podchodzę do tego bardzo sceptycznie po przecież "złodzieje" potrącają nam z wypłaty sporo kasy) jestem bardzo zadowolony. Zaoszczędziłem czas, nerwy, a nawet pieniądze. Polecam!

okropna, ustawiajaca wszystkich w szeregu baba, ona, ona i tylko ona jedna ma racje i wie wszystko - koszmar, nigdy wiecej i nikomu nie polecam

Zdecydowanie polecam! Pani dr to osoba uprzejma i kompetentna.

Zdecydowanie polecam! Pani dr to osoba uprzejma i kompetentna.