lekarz Ryszard Bydowski

3,5
3,3
3,6
3,4

Jak widać z zamieszczonych komentarzy, doktor Bydowski wzbudza emocje. Gdyby był artystą, to choćby za grosz nie miał talentu, to i tak byłby "jakiś". Może i lubi sobie troszkę pomasować ego, ale w końcu komu to przeszkadza... Przynajmniej jest ciekawie. A jego pozytywne nastawienie do życia się udziela. Lubię go. Co do kompetencji, nie mam zastrzeżeń, postawił trafną diagnozę, jeszcze zanim dostarczyłam wyniki badań laboratoryjnych. Udziela pełnej informacji, nie trzeba go pod tym względem wyciskać jak świadka koronnego, inaczej jak z innymi, którzy na zadane pytanie reagują, jakby się od ...

Co do kompetencji, nie mam zastrzeżeń, postawił trafną diagnozę, jeszcze zanim dostarczyłam wyniki badań laboratoryjnych. Udziela pełnej informacji, nie trzeba go pod tym względem wyciskać jak świadka koronnego, inaczej jak z innymi, którzy na zadane pytanie reagują, jakby się od nich żądało podania szyfru do sejfu. Bydowskiego w ogóle nie trzeba ciągnąć za język, sam zeznaje. :) Poza tym widać, że jest na bieżąco z wiedzą medyczną, czyli - jest ambitny, kompetentny, zaangażowany, inteligentny. Tak trzymać!

Niestety. Nie mogę polecić Pana doktora. Byłem chory. Po wejściu do gabinetu zebrał wywiad, w trakcie którego powiedziałem takze, że jestem uczulony na penicylinę co zresztą jest czerwonym kolorem zaznaczone na kopercie z moją dokumentacją. Zamiast skupić się na badaniu i diagnozie zaczął swoje wywody w tym na tematy kobiet. A nastepnie przepisał mi polsyntetyczna penicylinę, która przyniosła więcej szkody niż pożytku. Do tego przy okazji wykpil moje hashimoto, mówiąc że to nie choroba. Niech powie to endokrynologom, może go czegoś nauczą w tej materii. Ogólnie rozważam skargę z powodu przepisania leku, który mógł nawet doprowadzić do wstrząsu anafilaktycznego.

U doktora Bydowskiego leczę się już jakiś czas. Miły, zabawny i kompetentny człowiek. Serdecznie polecam! Oby więcej takich lekarzy :)

Zdziwiło mnie, że jest tu sporo negatywnych opinii dotyczących tego lekarza. Jak dla mnie to najbardziej uprzejmy i kompetentny lekarz u jakiego byłem. Poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi i widać że stara się pomóc. Bardzo inteligentny człowiek.

Lekarz wspaniały, potraktował mnie nie jak pacjenta, ale jak przyjaciela... byłem wzruszony. Poświęcił mi maksimum uwagi, widać było prawdziwą troskę z jego strony. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Oby więcej takich medyków!

Bardzo mądry człowiek. Ktos juz wspomnial ze sama wizyta i rozmowa wystarczy by poczuć sie lepiej. Podpisuje sie pod tymi slowami. Ciesze się, że przypadkowo udało mi sie spotkać tak wyjątkową osobę.

Nie rozumiem negatywnych opinii dotyczących tego lekarza. Pan doktor wyjątkowo długo bada pacjenta. Pacjentów przed jego gabinetem jest zwykle więcej niż przed gabinetami innych internistów. I kiedy inni interniści wychodzą wcześniej bo przejęli już wszystkich zarejestrowanych pacjentów doktor Bydowski swoich pacjentów przyjmuje nawet przeszło godzinę dłużej niż wynika to z czasu pracy! Tak proszę Państwa, kiedy skarżymy się, że lekarze spóźniają się i wychodzą przed czasem, ten lekarz w publicznej przychodni przychodzi przed czasem i przyjmuje dłużej. Ostatnio kiedy wchodziłem do niego godzinie po oficjalnym zakończeniu przez niego zapytałem czy aby na pewno w dalszym ciągu na Kasę Chorych - tylko się zaśmiał. Polecam tego lekarza. Oczywiście czekający pod gabinetem zdrowi pacjencji mogą się trochę denerwować, ale takim radzę wybrać tych innych internistów.

Osoby , które przedstawiają negatywne opinie o tym właśnie lekarzu powinny udać się do psychiatry a nie do internisty. Dla mnie jest to najlepszy lekarz internista w tym kraju , dzięki niemu wiem że jestem pod opieką prawdziwego lekarza , którego naprawdę obchodzi mój stan zdrowia. A słowo służba zdrowia jest prawdziwe. To co robi Pan Doktor Bydowski to właśnie jest prawdziwa służba pacjentom ,o czym wielu lekarzy w tym kraju zapomniało. Dla mnie jest i będzie najlepszym lekarzem. Idąc z wizytą do przychodni APL na samą myśl o tym ...

Dla mnie jest to najlepszy lekarz internista w tym kraju , dzięki niemu wiem że jestem pod opieką prawdziwego lekarza , którego naprawdę obchodzi mój stan zdrowia. A słowo służba zdrowia jest prawdziwe. To co robi Pan Doktor Bydowski to właśnie jest prawdziwa służba pacjentom ,o czym wielu lekarzy w tym kraju zapomniało. Dla mnie jest i będzie najlepszym lekarzem. Idąc z wizytą do przychodni APL na samą myśl o tym lekarzu czuję się Lepiej !!! Pacjent AM

Nigdy nie spotkałam się z tak uprzejmym lekarzem internistą, do tego bardzo dokładnym i kompetentnym. Słucha i poświęca dużo czasu pacjentom. Dla mnie rewelacja. :)

Proszę omijać tego pana z daleka! Niestety trudno nazwać go lekarzem, wszystko go interesuje, ale na pewno nie pacjent! Przez trzy dni wzywany był na wizytę domową, którą zlekceważył, mimo licznych telefonów moich i pań z rejestracji. Nie przyszedł, tłumaczył się procedurami, których nie ma, kłamał. Jego zwierzchnicy już są powiadomieni o zachowaniu tego pana, są oburzeni jego postępowaniem. Mam nadzieję, że wobec niego będą wyciągnięte surowe konsekwencje. Dowiedziałam się, że moja skarga nie jest jedyną, to też o czymś świadczy.

Dowiedziałam się, że moja skarga nie jest jedyną, to też o czymś świadczy.