lekarz Katarzyna Horodyńska-Rączka

Internista, Lekarz rodzinny

1,1
1,1
1,2

Wiem , że najważniejsze by lekarz był kompetentny ale litości... Kulturalny też! Opryskliwa, niemiła wręcz odstręczająca. Ja przymykam oko i staram się na to nie zwracać uwagi. Póki , z " leczeniem" było ok to siedziałem cicho. Nawet jak po wizycie u Pani i tygodniu męczarni z bólem gardła trafiłem na nocną opiekę z ropniem- czasem nie wszystko widać na krótkiej wizycie. Ale jeśli ktoś jest słabszy psychicznie to leczenie u Pani może skończyć się tragicznie. Na prawdę nie ma Pani świadomości że osoby starsze , często skrępowane, wstydliwe nie ...

Ale jeśli ktoś jest słabszy psychicznie to leczenie u Pani może skończyć się tragicznie. Na prawdę nie ma Pani świadomości że osoby starsze , często skrępowane, wstydliwe nie mające sił i energii w stu procentach oddają się Pani kompetencji i brną w tą chorą relację. Ufają bo to lekarz i boją się odejść bo inny będzie taki sam

jestem a może lepiej napisać byłem pacjentem Pani (tylko z kultury osobistej piszę z dużej litery) od 13 lat, znosiłem jej impertynencje tak długo ale dziś tzn. 15.01.2021 nie wytrzymałem i dałem upust swoim nerwom. do czego lekarz nie powinien dopuścić wiedząc że jestem po 2 zawałach. Nie będę opisywał odczuć po wizycie wystarczy przeczytać powyższe opinie. Mam wrażenie że praca sprawiała by Pani (kultura...) przyjemność gdyby nie pacjenci, ale niestety ludzie chorują. Uwaga dla administratora strony i propozycja aby była możliwość oceny na zero

Zdecydowanie odradzam. Okropna jako lekarz jako człowiek, swoją prace wykonuje jak zło konieczne, nie szanuje wręcz nie lubi pacjentów. W życiu nie spotkałam tak paskudnej osoby. A wynagrodzenie bierze z naszych składek. I w przychodni na kościuszkowskich została jako jedyny lekarz, nic tylko trzeba zmienić przychodnię.

Nie polecam! Brak szacunku do pacjenta! Pani doktor spóźniła się do pracy 15minut (jestem w stanie zrozumieć, że mogło się coś wydarzyć) i zamiast przeprosić to kolejne 20minut poświęciła na rozmowę telefoniczną z koleżanką. Usg zrobiła w 6 minut bez żadnych objaśnień podała kartkę z opisem.

Ta pani doktor powinna mieć honor i odejść Ze swojego zawodu . Zero kontaktu z pacjentem , strasznie nie miła , myśli że jest pępkiem świata jednym słowem DRAMAT . NIE POLECAM . A tak w nawiasie niech citomed zrezygnuje z tej pani bo tylko odstrasza

Kiedy ta pani skończy leczyć ludzi jest nie miał, hamska, opryskliwa, jakby leczyła za kare, traktuje pacjentów jak zło konieczne. Niech właściciele Citometu zwolniom panią pseudo doktor bo psuje tylko wam opinie i tracicie pacjentów.

Zdecydowanie lekarz pracujący za karę! Zjawiłam się w citomedzie w późnych godzinach nocnych, NIESTETY trafilam akurat na ta Panią. Poprosiła o dowód osobisty, gdy zauważyła, że jestem zameldowana po drugiej stronie mostu powiedziała, że moja przychodnia jest Rudak, wiec przyjmie mnie tylko raz. Nastepnie zapytała co się dzieje. Zbadala na szybko i wydala kartę konsultacyjna, w której opis nie zgadzal się z rzeczywistością. Wydala L4 na 3 dni, bo to nie moja przychodnia, a antybiotyk na 7. Przy tej lekarce powinna skala byc od zera. Podejście, uprzejmość bardzo słabe. Tłumaczenie ...

Zdecydowanie lekarz pracujący za karę!

Przy tej lekarce powinna skala byc od zera. Podejście, uprzejmość bardzo słabe. Tłumaczenie choroby, jeśli pacjent o coś zapyta to z musu usłyszy odpowiedz.

poszłam z ostrym zapaleniem górnych dróg oddechowych, które uniemożliwiało mi pracę, bo wykonuje ją głosem, a właśniee go straciłam. Dostałam tabletki na alergie (!!!) i żadnego zwolnienia. "Jak się nie polepszy, to do przychodni regionalnej". Regionalnej... do której jestem zapisana w moim rodzinnym mieście na pomorzu. Gratuluję kompetencji, współczuje osobom z otoczenia pani doktor, że muszą przebywać w towarzystwie tak niezadowolonej z życia i niemiłej osoby.

Pani doktor jak za karę. mówię że wymiotowałem 3 dni temu. Teraz boli mnie gardło od kilku dni i jest mi niedobrze. Pani pyta o biegunkę TRZY razy - trzy razy odpowiadam że nie mam! Na co Pani doktor po uprzednim wyrzucie z pretensją, że nie powinienem tu przyjeżdżać tylko gdzieś indziej pojechać, przypisała: - Enterol ( lek na biegunkę) - Floridal ( kolejny lek na biegunkę) - NO SPA!!!!????? - Anesteloc ( Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy) ?? W opisie Perystaltyka prawidłowa a w rozpoznaniu znowu "BIEGUNKA" i "zapalenie ...

- Enterol ( lek na biegunkę)
- Floridal ( kolejny lek na biegunkę)
- NO SPA!!!!?????
- Anesteloc ( Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy) ??

W opisie Perystaltyka prawidłowa a w rozpoznaniu znowu "BIEGUNKA" i "zapalenie żołądkowo-jelitowe)

Nie polecam nawet w nagłym przypadku. Stracony czas, przetrwać noc i do normalnego lekarza.

Pani doktor pracuje jak za karę, nie próbuje nawet zrozumieć w jakiej pacjent przyszedł sprawie. Jej stosunek jest olewawczy do informacji, które się udziela i w jakim celu badanie ma zostać wykonane. Kompletny brak zainteresowania pacjentem i dolegliwościami. Nie polecam.