lekarz Katarzyna Horodyńska-Rączka

1,3
1,6
1,3
1,5

jestem a może lepiej napisać byłem pacjentem Pani (tylko z kultury osobistej piszę z dużej litery) od 13 lat, znosiłem jej impertynencje tak długo ale dziś tzn. 15.01.2021 nie wytrzymałem i dałem upust swoim nerwom. do czego lekarz nie powinien dopuścić wiedząc że jestem po 2 zawałach. Nie będę opisywał odczuć po wizycie wystarczy przeczytać powyższe opinie. Mam wrażenie że praca sprawiała by Pani (kultura...) przyjemność gdyby nie pacjenci, ale niestety ludzie chorują. Uwaga dla administratora strony i propozycja aby była możliwość oceny na zero

Pani doktor pracuje jak za karę, nie próbuje nawet zrozumieć w jakiej pacjent przyszedł sprawie. Jej stosunek jest olewawczy do informacji, które się udziela i w jakim celu badanie ma zostać wykonane. Kompletny brak zainteresowania pacjentem i dolegliwościami. Nie polecam.

poszłam z ostrym zapaleniem górnych dróg oddechowych, które uniemożliwiało mi pracę, bo wykonuje ją głosem, a właśniee go straciłam. Dostałam tabletki na alergie (!!!) i żadnego zwolnienia. "Jak się nie polepszy, to do przychodni regionalnej". Regionalnej... do której jestem zapisana w moim rodzinnym mieście na pomorzu. Gratuluję kompetencji, współczuje osobom z otoczenia pani doktor, że muszą przebywać w towarzystwie tak niezadowolonej z życia i niemiłej osoby.

Pani Doktor? chyba tylko z nazwy. Trafilam do niej podczas światecznej opieki medycznej. Pani doktor wogóle nie słucha pacjenta, bardzo nie miła, opryskliwa i wręcz nieuprzejma na kazdym kroku. Pacjenta traktuje jak mięso w sklepie i najlepiej aby wogóle sie nie odzywać a już broń boże pytac. Pobieznie bada i bez słowa zajmuje sie wyłacznie papierologią.

Popieram wcześniejsze komentarze. Pani "doktor" bardzo nieprzyjemna. Siedząca w gabinecie jak za karę. Badanie trwało 10 sekund a papierologia 10 minut. Bardzo opryskliwa i nieuprzejma. Po co tacy ludzie zostają lekarz skoro traktuja swoją prace jak za karę. Omijać z daleka ta "niby panią doktor"

Wchodze..Dzień dobry. Oczywiście nie odpowiedziała...Nazwisko? Kowalsky... Siadać! Gada jak z petentem. Nie warto jak nie trzeba...

Zdecydowanie lekarz pracujący za karę! Zjawiłam się w citomedzie w późnych godzinach nocnych, NIESTETY trafilam akurat na ta Panią. Poprosiła o dowód osobisty, gdy zauważyła, że jestem zameldowana po drugiej stronie mostu powiedziała, że moja przychodnia jest Rudak, wiec przyjmie mnie tylko raz. Nastepnie zapytała co się dzieje. Zbadala na szybko i wydala kartę konsultacyjna, w której opis nie zgadzal się z rzeczywistością. Wydala L4 na 3 dni, bo to nie moja przychodnia, a antybiotyk na 7. Przy tej lekarce powinna skala byc od zera. Podejście, uprzejmość bardzo słabe. Tłumaczenie ...

Zdecydowanie lekarz pracujący za karę!

Przy tej lekarce powinna skala byc od zera. Podejście, uprzejmość bardzo słabe. Tłumaczenie choroby, jeśli pacjent o coś zapyta to z musu usłyszy odpowiedz.

Lekarz machina,do podpisania papierów,zaświadczeń owszem.Ale do porozmawiania,nope.W gabinecie zaznacie tylko cisze,no może nie do końca,bo słychać dźwięk pisania na klawiaturze i drukowania papierów.

Pani doktor jak za karę. mówię że wymiotowałem 3 dni temu. Teraz boli mnie gardło od kilku dni i jest mi niedobrze. Pani pyta o biegunkę TRZY razy - trzy razy odpowiadam że nie mam! Na co Pani doktor po uprzednim wyrzucie z pretensją, że nie powinienem tu przyjeżdżać tylko gdzieś indziej pojechać, przypisała: - Enterol ( lek na biegunkę) - Floridal ( kolejny lek na biegunkę) - NO SPA!!!!????? - Anesteloc ( Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy) ?? W opisie Perystaltyka prawidłowa a w rozpoznaniu znowu "BIEGUNKA" i "zapalenie ...

- Enterol ( lek na biegunkę)
- Floridal ( kolejny lek na biegunkę)
- NO SPA!!!!?????
- Anesteloc ( Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy) ??

W opisie Perystaltyka prawidłowa a w rozpoznaniu znowu "BIEGUNKA" i "zapalenie żołądkowo-jelitowe)

Nie polecam nawet w nagłym przypadku. Stracony czas, przetrwać noc i do normalnego lekarza.