2,7
2,4
2,6
2,5

w szpitalu miły tylko dla "swoich" pacjentek z prywatnego gabinetu:( niestety dla pozostałych pacjentek arogancki

W ubieglym roku 2011 w w we wrzesniu trafilam do szpitala z ciaza normalana,w czasie badan ginegologicznych okazalo sie ze bylam w ciazy normalnej z rownolegla ciaza pozamaciczna,badal mnie sam lekarz Andrzej Banys,szybkoi odpowiednie zareagowal na te ciaze,w ostatniej chwili to doktor mnie urarowal mi i dziecku zycie.

po lekarzu który jest ordynatorem i długoletnim lekarzem życzylabym sobie większej fachowości i zainteresowania pacjentkami. Jest bardzo arogancki i lubi dokuczać pacjentkom które nie są w "normie wagowej". Jego zachowanie nie należy do uprzejmych, a w koncu płacimy i chciałybyśmy aby się dokładnie interesował problemami pacjentek i sluchał co sie do niego mowi. Sprzęt to chyba z epoki kamienia łypanego. Niestety.

Chodziłam do roznych ginekologow i wkoncu z jakiegos jestem 100% zadowolona, bardzo polecam

Moim zdanem to wspaniały lekarz, wsłuchany w problemy pacjenta. Dobrze prowadzi ciążę, odsyła na wszelkie badania do nowoczesnych ośrodków (tzw przezierność kręgosłupowa, kompleksowe i bezpieczne badania prenatalne). Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, również jako szef i zwierzchnik. Dla mnie, kobiety, której nie dawano szans na bycie matką wręcz cudotwórca.W słowach konkretny, nie owija w bawełnę, nie jest, jak wielu młodszych, pazernym karierowiczem i dyletantem. Wie co robi. Ale każdy ma swoje doświadczenia i prawo do własnej opinii.

To świetny, kompetentny i godna polecenia lekarz. W trakcie wizyty poświęca dużo czasu, wszystko tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości. W trakcie ciąży w razie jakiegokolwiek zagrożenia od razu kieruje do szpitala. Co do decyzji o cesarskim cięciu to decyduje o nim, jeśli są wskazania na wykonanie. Jak leżałam na podtrzymaniu w szpitalu to w przypadku wysokiej masy urodzeniowej dziecka, wysokiego ciśnienia u kobiety w ciąży czy innych tego typu kwestiach decydował o cesarce. A co do znieczulenia przy porodzie to w szpitalu w Strzelcach jest informacja o tym, że go nie podają przy porodzie.

Humorzasty strasznie, ale kompetentny i słowny. Ciąża to dla niego zawsze priorytet. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Przezierność karku badał którejsc z was???????mie prawda, bo ma tak stare usg Jest to przestrzeń płynowa na karku płodu mierzona między 10 a 13 tygodniem ciąży. Wraz ze wzrostem wartości pomiaru tego ultrasonograficznego markera wzrasta ryzyko występowania u płodu nieprawidłowości chromosomowej, wady serca i innych chorób uwarunkowanych genetycznie. Warunkiem uwzględnienia w ocenie ryzyka urodzenia dziecka z aberracja chromosomową wartości NT jest prawidłowe wykonanie tego pomiaru.

Przezierność karku badał którejsc z was???????mie prawda, bo ma tak stare usg

Prowadził moją ciąże. Nie prowadzi kart pacjentów, a ma bardzo słabą pamięć. Za kazdym razem chcial mi przepisywac inne leki, albo wciskac te ktore juz dawno bralam. Wogole nie pamietal pacjetow, dlatego dziwne ze nawet kart nie prowadzi. Gdy przyjmowal mnie do szpitala 6 razy pytal ile waze i z 5 razy mowil ze moge zejsc z kozetki i sie ubrac. Nawet polozna do mnie mrugała porozumiewawczo. Przy moim porodzie go nie bylo. Wykanczal mnie psycicznie porod, ktory przez 3 dni boli stanąl na 3cm rozwarcia. Cala rodzina lacznie ze ...

Prowadził moją ciąże.

Przy moim porodzie go nie bylo. Wykanczal mnie psycicznie porod, ktory przez 3 dni boli stanąl na 3cm rozwarcia. Cala rodzina lacznie ze mna bali sie ze wyladuje w psychiatryku po porodzie, ze nie bede w stanie sie zajmowac dzieckiem. Sama juz mowilam "nie chce tego dziecka", marzylam by mi go z brzucha wyciagli, by juz mnie nie bolalo.
Dopiero laskawie poinformowali nas ze jest znieczuleniezewnatrzoponowe, platne, po znieczuleniu rozwarcie prawie zaraz zrobilo sie 10cm. GDyby nie znieczulenie nie wiem jak bym urodzila, a raczej kiedy, i w jakim stanie bym byla na samym koncu, skoro juz przy 3 cm bylo tak fatalnie z psychika.

Dzwonienie do ordynatora w razie potrzeby w czasie porodu, czy w czasie dnia czy nocy odbilo sie na mnie. Mowili wszyscy i lekarze i polozne "to ta co ordynatora w nocy budzi". I przez to mialam przechlapane, wszyscy mną gardzili.. A w koncu przez 9 miesiecy chodzilam i mnostwo kasy u niego zostawilam! Mialam prawo do niego zdzwonic! Szczegolnie gdy inni nie reagowali na moje cierpienie.

jeśli stać cię na rehabilitację i zabiegi operacyjne za granicą,chodź do niego

jeśli stać cię na rehabilitację i zabiegi operacyjne za granicą,chodź do niego