Andrzej Kopaczyk

Przeglądam opinie dr. Kopaczyka i z radością znalazłam opinie, która napisałam w 2012 roku. I co napisałam, potwierdzam. Lekarz kompetentny, uprzejmy. Wiedzą medyczna duża. Doświadczenie zawodowe gdy rodziłam córeczkę było duże. Było to 35 lat temu. Od tego czasu Jego doświadczenie wzrosło bardzo. Jakie wyrosło dziecko. Z zawodu jest pielęgniarka z ponad 10 letnim stażem. I to dobra pielęgniarka. Rozmawiamy właśnie o tym lekarzy, o tym jak poprowadził zagrożona ciąże, a rozmawiamy z punktu widzenia służby zdrowia. Zatem obydwie dziś polecamy tego lekarza.

Pierwsza wizyta- jestem zadowolona lekarz mily troskliwy odpowiada na wszystkie zadane pytania, radzi i odpowiada w jasny sposob dla pacjentki, uspokoja i konsekwentnie i osobliwie podchodzi do problemu danej osoby.

Ten lekarz uratował moją ciążę, która była zagrożona niewczesnym porodem, a potem odbierał poród. Jako pracownik służby zdrowia potrafię Go ocenić pod kontem medycznym i swoim jak pacjentki. Gdyby nie On, nie miałabym mojej córki. Jedna z lekarek z Lutyckiej w Poznaniu (nazwisko pomijam, już tam nie pracuje)stwierdziła, ze wszystko OK i wysłała mnie do pracy z łożyskiem brzeżnie przodującym i w zagrożeniu skurczami, On prowadził mnie do końca ciąży i sam odbierał poród. Jestem mu wdzięczna i wydaję o Nim jak najlepsze świadectwo.

Nie polecam! Nie jestem zadowolona z wizyt w tym gabinecie ani z usług tego lekarza!

Korzystam z usług gabinetu prowadzonego przez p. Kopaczyków od 10 lat, urodziłam dwoje zdrowych dzieci i przy wątpliwościach jakie pojawiły się w drugiej ciąży (a dotyczyły nerek) zostałam natychmiast skierowana na szczegółowe badania na Polną. To że dr Kopaczyk nie zauważyłby że dziecku brakuje ręki czy nogi wydaje mi sie totalną bzdurą i jeśli już ktoś naprawdę musi wylewać takie pomyje to niechże się zastanowi nad tym, czy to co pisze w ogóle ma sens dla osób czytających te komentarze. Dla mnie to lipa.

Nie polecam! Bardzo nie przyjemny w trakcie rozmowy.

Nie polecam! Bardzo nie przyjemny w trakcie rozmowy.

właściwy człowiek na właściwym miejscu

właściwy człowiek na właściwym miejscu

Szanowne Pacjentki! Będąc w ciąży z moim pierwszym dzieckiem korzystałam z usług gabinetu prowadzonego przez M. Chmielnicką-Kopaczyk i jej męża A. Kopaczyka. Przez całą ciążę wydawało się,że wszystko jest w porządku i ciąża przebiga bezproblemowo. 6 razy miałam również robione badanie USG przez dr A.Kopaczyka, który za każdym razem potwierdzał,że wszystko jest w porządku, pokazywał jak dziecko ssie paluszek itd. Poprostu sielanka! Niestety przy porodzie okazało się, że wszystko co było mówione w tym gabiniecie to jakaś fikcja! Mój syn urodził się bez rąk i jednej nogi !!!! A my ...

Niestety przy porodzie okazało się, że wszystko co było mówione w tym gabiniecie to jakaś fikcja! Mój syn urodził się bez rąk i jednej nogi !!!! A my dowiedzieliśmy się o tym dopiero po porodzie! Skoro lekarz nie widział tak dużych fragmentów to jak na USG mógłby zobaczyć np. wadę serca !? Poprostu tragedia i przestrzegam przed tymi ludźmi!!!!
Pomimo obietnic pomocy (oczywiście za gwarancję, że nie nagłośnimy tej sprawy :) )nigdy nie wywiązali się ze swoich deklaracji!
I mam tylko nadzieję, że nigdy na swojej drodze nie spotkam takich lekarzy i tego również życzę Wam wszystkim !