Andrzej Lewczuk

Chirurg ogólny

Bardzo dobry lekarz. Pełen zrozumienia, ciepły. Zawsze mogłam zwrócić sie do niego po poradę. Operował mnie po poważnym powikłaniu ( nie z jego winy ), nagle. dziękuję Panie Doktorze za Pana cierpliwość i wspaniałą rękę chirurga.

Dr Andrzej Lewczuk to nie tylko świetny i kompetentny lekarz ale też wspaniały człowiek. Okazuje pełne zainteresowanie i szacunek pacjentowi, jest uprzejmy, wszystkie wątpliwości dokładnie wyjaśnia, odpowie na każde pytanie. Pełna klasa! Miałam wykonywaną operację metodą laparoskopową i wszystko przebiegło bez komplikacji. Rzadko spotyka się tak cudownych lekarzy!

Bardzo dobry i kompetentny chirurg, a do tego wspaniały człowiek. Do każdego pacjenta podchodzi z troską i zrozumieniem, w wyczerpujący sposób odpowiada na wszystkie pytania. Ja miałem operację metodą laparoskopową, która przebiegła bez komplikacji i wszystko pięknie się goi. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny "?

Witold Hołdys

Gabinet Lekarski