lekarz Andrzej Osuch

Ortopeda, Traumatolog

Jedyny lekarz, który w szczegółowy i jasny sposób wytłumaczył jakie uszkodzenia kolan ma córka,zaproponował kilka możliwości leczenia. Jest szczery , konkretny , mówi wprost co nas czeka. Mamy do niego pełne zaufanie. Nigdy nie był w stosunku do nas niemiły. Polecam doktora.

już wypełniałam ale nie widać mojej opinii.jest bardzo dobrym lekarzem.uratował moją stopę która nie była do uratowania .opiekował się mną i był cały czas również w trakcie operacji .minęło już7 miesięcy od wypadku i mogę chodzić.dlatego polecam .to konkretny lekarz.

Nie polecam. Bardzo nieprzyjemny człowiek . Personel, równie negatywnie nastawiony. Ludzie czekający po 5-7h w "wojskowym" to norma.

Podejście do pacjenta na oddziale sor ładnie mówiąc niezbyt uprzejme,wyjaśnienie też nie najlepsze,kompetencji lekarza jak najbardziej nie podważam.Może miał zły wieczór,ale ja też nie najlepszy spędzając w szpitalu prawie 5 godzin.

Prawdę mówiąc od niedawna zaczeliśmy wizyty u Pana Osucha ale po pierwszej wizycie byłam w szoku jak dokładnie omawiał każde moje pytanie skierowane do niego.Jego taki spokój bardzo pozytywnie wpłynął na mojego 11 letniego syna ,który wszedł przerażony a wyszedł uśmiechniety . Uważam ,ze jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.W koncu wchodząc do gabinetu mam poczucie ,że ktoś rozumie moje obawy i bez łaski angażuje sie w poprawienie stanu mojego dziecka.

Fantastyczny specjalista, który już dwukrotnie ratował moje górne i dolne kończyny. Uprzejmy, konkretny i nad wyraz skrupulatny i dokładny jeżeli chodzi o wytłumaczenie celu zabiegu oraz jego przebiegu. Odpowie na każde pytanie. Nie podchodzi do pacjenta z góry i słucha zadawanych pytań, na które później rzeczowo odpowiada. Ze względu na jego osobę wybrałem na mój zabieg rekonstrukcji ACL 10 Szpital Wojskowy w Bydgoszczy.

Spotkanie z tym lekarzem okazało się niemal śmiertelne w skutkach. Przyjął nas w szpitalu gdzie miał dyżur. Zrobił wykład dotyczący przyczyny bólu (tyle to i ja wiem), wypisał receptę no i oczywiście kasa do ręki. W czasie tych dedukcji przeczytał wypis ze szpitala, w którym było napisane jakie obecnie używam leki. No i w tym cały finisz. Przepisał mi leki, które nie można łączyć ze sobą przy moim stanie zdrowia. Bardzo źle się po nich zacząłem czuć, na moje szczęście przychodząca do mnie do domu pielęgniarka z opieki palitatywnej w porę to zauważyła i natychmiast wykluczyła ten lek jako zagrażający mojemu życiu po konsultacji z innym lekarzem. W tej sytuacji wystawiam temu lekarzowi NEGATYWNĄ OCENĘ WE WSZYSTKIM !!!!!!!!!!!!!!!!!! Wychodzi na to, że ważna jest tylko kolejna kasa a nie DOBRO pacjenta.

bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz. Polecam każdemu.

bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz. Polecam każdemu.

Po raz pierwszy trafiłam do dr Osucha z moją mamą, która ma 92 lata. Już podczas oczekiwania w kolejce zauważyłam, że żaden z pacjentów nie wychodzi z gabinetu przed upływem 1/2 godziny. My byłyśmy ponad 40 minut. Pan doktor w niezwykle wyczerpujący sposób objaśnił mojej mamie i mnie przyczynę dolegliwości, posługując się jednocześnie wiszącą na ścianie planszą, a także poinformował o sposobie działania przepisywanych leków i rehabilitacji. Po czasie okazało się, że terapia przyniosła znaczącą ulgę mojej mamie. Jesteśmy pod dużym wrażeniem, jakie wywarła na nas fachowość i uprzejmość pana doktora, tym bardziej, że wizyta u poprzedniego ortopedy bardzo nas zniechęciła. Trwała niecałe 5 minut i pan doktor nawet nie zaproponował, aby usiąść. Tak więc dr Osuch zalicza się do "wymierającej" już grupy lekarzy z tzw. ludzką twarzą. Polecam gorąco!

Lekarz godny polecenia innym! Wysokiej klasy specjalista. Uprzejmy i konkretny.

Lekarz godny polecenia innym! Wysokiej klasy specjalista. Uprzejmy i konkretny.