lekarz Andrzej Polaszewski

Ginekolog

Leczył mnie , kompetentny i dobry lekarz!

Leczył mnie , kompetentny i dobry lekarz!

Dziękuje panu doktorowi operował mnie jestem mu bardzo wdzięczna miałam do niego pełne zaufanie po wizycie u niego przestałam się bać a miałam się operować w Szamotułach dzięki bogu stało się inaczej lekarz z Szamotuł nie zauważył paru mniejszych mięśniaków i nadżerki kobiety nie ryzykujcie !!!!! i nie chodzicie do byle kogo i nie operujcie się w prowincjonalnych szpitalach tam nie ma fachowców operowana byłam na Lutyckiej super szpital pozdrawiam

poznałam Pana doktora wiele lat temu.zawsze był kulturalnym , uprzejmym , ciepłym człowiekiem.pomógł nie tylko mnie , ale również kilku innym osobom , które znam , każda z nich bez wątpliwości uznaje Go jako świetnego fachowca

Profesjonalista w każdym calu. Niezwykle kompetentny i wzbudzający zaufanie. Miałam poczucie, że jestem pod dobrą opieką. Koszt wizyty jest znaczny ale adekwatny do obsługi. Szczerze polecam tego lekarza.

Koszt wizyty u Pana doktora jest dosc drogi. Jest lekarzem starej daty, raczej nowinki go nie interesuja. Wizyty co 3 tyg co przez cala ciaze daje dosc spora sumke. Niestety podczas pobytu w szpitalu nie interesowal sie za bardzo

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B